Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés hatására mi...

Szerelmi kötés hatására mi változik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy aki csinált szerelmi kötést, és bevált neki akkor azt hogy vette észre miben változott meg az illető hogy viselkedett stb?köszönöm előre a normális válaszokat
2010. dec. 15. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az aurád.
2010. dec. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Egyik ismerősöm csinálta.Én magam sosem tennék ilyet.Szerintem te se tedd,bár te dolgod.Állítolag azóta sem szabadul a pasitól,aki alkoholista és lecsuszott azóta.Ezerszer megbánta.aki szeret szeressen magától.
2010. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
neem,én nem tennék ilyet soha, nekem van boldog párkapcsolatom, hanem legjobb bnőm csinálta meg egy sráccal és megkért hogy nézzek már utána milyen változásokkal jár, hogy lehet észre venni ha elkezd hatni a dolog.ebben kérném a segítséget
2010. dec. 15. 11:11
 4/20 A kérdező kommentje:

meg hogy az ilyen dolgok mennyi idő alatt jönnek be , vehetők észre a változások.vasárnap csinálta azt tudom.

első válaszoló nem értelek sajnos:S

2010. dec. 15. 11:12
 5/20 A kérdező kommentje:
mármint értem hogy aura.., de most akkora barátnőmé vagy a pasié és hogyan?
2010. dec. 15. 11:13
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

"Szerelmi kötés hatására mi változik?"


semmi az égatta, fregatta világon.

2010. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Mondom az ismerősöm csinálta ezt a hókuszpókuszt,nyakán maradt a pasi ő szerinte.Szerintem hetek eltelltek,hónapok is mesélte,de már fizetne csak vigyék.Én a személyes vonzzerőmben hiszek,másban nem.
2010. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült visszaszerezni mindössze négy hónapig, utána beteg lettem és még egy autó is elütött és eltört a lábam!

Ez biztos, hogy működik csak olyan mágussal kell ezt a feladatot elvégeztetni aki valóban szakértője a témának, nem ilyen himi-humi tévés meg újsághirdetéses sztár mágus.

Szerintem nagyon-nagyon nehezen lehet ilyen embert találni, és az sem biztos, hogy elvállalja! Egyedül ne csináld nehogy bajod történjen, mert én egy életre megtanultam, hogy ez nem olyan erő amit csak úgy a szolgálatunkba állíthatunk.

2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam, de nem is tenném soha, akkor már inkább szenvedek a magánytól/szerelmi bánattól, de meghagyom az illetőnek a szabad választást, hogy akar-e velem lenni vagy nem. Egyébként úgy tudom, egy ideig látszólag működik a dolog, aztán aki a kötést alkalmazták megváltozik, erőszakossá válhat stb. és már nem lehet tőle sehogy megszabadulni. Nem tudom, ez mennyire igaz, de mivel sok ilyen esetről olvastam, vmi csak lehet benne... (?)
2010. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 BlackSword ***** válasza:
0%
Csak az állampolgári szabadságjogaid fognak korlátozódni... Ugyanis betegnek fognak nyílvánítani...
2010. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!