Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért "sátáni" szám a 666?...

Miért "sátáni" szám a 666? Lehet valami köze a hármasság szimbolikájához?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok hülyeséget írni, de csak részletek jutnak eszembe erről, de én úgy tudom, hogy ez az egész 666os sátáni szám onnan jön, hogy Néró császár brutális egy emberke volt, a családját is egyenként megölte, meg ő volt az első császár, aki üldözte a keresztényeket és brutális módon meg is ölte/ölette őket, és az ekkori valamilyen írásmódban, az ő nevét így lehetett leírni, hogy 666, szóval ebből lett a sátán száma, szóval egyáltalán nem értem, miért mondják az előzőek, hogy ez egy szent szám
2011. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Dinye ***** válasza:
Kedves László hát ennél már én sem tudok egyszerübben fogalmazni a válasz a magyar nyelvben van a kérdés nem az volt hogy miért a Sátán száma hanem hogy miért sátáni de ha még ez mellé nem kell példa keresek :)magyar magyaros a másik dolog.. nem nérorol szol jelenések könyve hisz ha tényleg mint tanult barátom is emlitette jol megnézzük a szövegkörnyezetet nem igazán teljesül be az irás ha nérora le deklaráljuk a proféciát pl csak egy rész utalnék belöle nem hiszem hogy néro halálával eljött volna az ezer éves béke :)
2011. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Dinye ***** válasza:
amugy László én is megkövetlek hogy azt feltételeztem lekezelőleg beszélsz azokkal akik nem ismerik sajnos még a bilbiai kijelentéseket
2011. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Fehérkövecske válasza:

Figyelembe ajánlom ezeket az előadásokat:sok kérdésre a választ megkapjátok.

[link]

2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
a 7 es szám az ami isteni istenhez közeli a 6 pedig ami istennel nincs kapcsolatban tehát minden ami istennel ellenvaló
2011. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Sziasztok. Valahol olvastam, hogy a Biblia nevezi a 666-ot a sátán számának, szóval Néró császárhoz nem sok köze van.
2011. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Érdekes a felvetésed, hiszen a 3 darab hatos maga is hármasságot alkot.

Vélelmezésem:

mindhárom világban a hatos fog dominálni (az égi-, a földi- és a földalatti világban is.


(Nem feltétlenül jelent gonoszat. Akár még isteni igazságot is jelenthet. (nem a papokét értem ez alatt)).

2011. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az igazság:

[link]

2011. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

A 666-nak semmi köze a sátánhoz.

A jelenések könyvében a gonosznak 666 feje volt. Ennyi.

A sátán száma a 9.

2012. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

666: egy Elrejtett NAP-ot jelent, ami, ideje eljővén vakító fényességgel fog megjelenni,

úgy, hogy a szemek, amelyek látják, belévakúlnak


van egy Bölcsesség-Nap is, de ez az Ellen-Nap-ja lesz,

kegyetlen, hideg, nem ÉLetet ad, hanem ELvesz


Atlantisz piramisai, obeliszkjei


Atlantisz az eljövendő?

2012. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!