Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Jelent esetleg valamit ha...

Jelent esetleg valamit ha kísért a 34-es és 43-mas szám?

Figyelt kérdés

Állandóan felbukkanak valahol,az újságba,a buszon,az utcán,a suliban,a nevembe(43) ,a szerelemem nevébe(34) mindenütt.Nem szeretném különösebben részletezni,mert rengeteg hosszú lenne a szövegem.

A Jim Carrey -23-mas című filmét már láttam,de nem tudott meggyőzni,mert a film 1:34:1 hosszúsága(ugye egy másodperc) és a filmben felbukkan két focista gyerek,és az egyiknek 43 virít a felsőjén.

Ha valaki tudja segítsen...tudni akarom mi ez...


2011. márc. 26. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak engem a 69-es szám üldözne !!! aki nem érti ne vegye magára! xD
2011. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
HÖHÖ!!!
2011. márc. 26. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus talán meg tudná magyarázni
2011. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a 13-as számot látom mindenhol olykor furcsa megjelenésben mint pl. kin állok a buszmegállóban és a busztáblán picit lekopott a menetrend és a 18. helyén egy 13. virított. Persze nem csináltam belőle nagy ügyet inkább arra gondoltam hogy ha szinte majd nem mindig mindenben a 13-as számot látom akkor legyen az az én számom. :) Így lettem PIGJY 13.:) (a PIGJY névvel nem kell foglalkozni csak egy név, AMV videókat szoktam készíteni és kellet valami becenév):)
2011. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát majd egyszer talán megértjük a jelentését... :)
2011. márc. 26. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem is mert olyan mint hogy ha valamire utalni akarnának ezek a számok. :) Elég izgalmas lenne. :)Nem rég láttam a Képletet.
2011. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képletet?Ez mi?
2011. márc. 27. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7QTjgobiFWc


Pedig látnod kéne nagyon jó kis film. :)

2011. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!