Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelent az, hogy a föld...

Mit jelent az, hogy a föld egyre finomabban rezeg? Azt hallottam, hogy aki nem tud vele egy szinten rezegni az eltűnik a földről és összesen csak pár millió ember marad!

Figyelt kérdés
Állítólag 2012-ig vagy azután történik mindez!
2011. febr. 23. 07:55
1 2
 1/13 attila6 ***** válasza:
Igen ez így lesz,de a rezgésszintedet te is növelheted és akkor nem fogsz eltűnni 2012-ben.
2011. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Én fizikus vagyok, namost biztosan hallottál a rezonanciárol ? A lényeg az hogy ha a gerjesztő erő frekvenciája megegyezik a gerjesztett tárgy frekvenciájával, akkor nézd meg youtubeon a Tacoma hidat !


Katasztrófa van. Na szóval 2011-ben a fizikai kvázistelláris csillagközi anyag frekvenciájával azonos rezgésszám lesz és a föld megsemmisűl. De nincsen baj, mert a lélek megmarad és a magas szellemszintű idegenek testjeiben születünk újjá, ezért lesz dimenzió váltás. Tehát nem ebben a testben élünk tovább. Aki pedig rossz volt, eltiporta embertársát a földön és befizetetlen apeh tartozása volt, az megy reinkarnálódni egy alacsony bolygó földigilisztái közé.


Mivel Én éppen a magasabb szintről tértem közétek, hogy segítsem az átmenetet, ami nem sikerült, mert sz@rtatok rám, így nekem nem lesz nagy kunszt.

2011. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 M@x ***** válasza:
attila6 és hogyan tudjuk növelni a rezgésszámunkat?
2011. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Most az ezo körökben a rezgés, rezgésszám, rezgésszint az új szlogen? Ez lett az új kedvenc meggyőzően hangzó kifejezés, aminek még a jelentésével sem vagytok tisztában, csak belemagyaráztok minden marhaságot?
2011. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Butaság :D

A világ kicsit átalakul, most sokan dönthetnek, hogy spirituálisabb irányba akarnak -e indulni, furcsa természeti folyamatok is történnek(pólusváltás, tengelyszög változás), de el nem fog tűnni senki, aki meghal, az is a közös tudatba kerül vissza, nem egy "másik" helyre tűnik el. :)

2011. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 24. 08:59
 7/13 DannyZuko ***** válasza:
reméllem asszony nagymamájának a rezgésszáma különbözni fog a földétől. már csak egy évet kell kibírjak ez esetben és eltünik... huhhh...
2011. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked nincs elég félnivalód az életben?

Unatkozol?

De akkor miért pont egy ilyen kreténséget találtál ki?


Nézz körül itt - ezen csak echte hiteles világvégék vannak:

[link]

Ezektől tojjál be, ne attól, ami biztosan nem lesz!

2011. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

12:39

Te senkiházi!

2011. febr. 24. 13:56
 10/13 attila6 ***** válasza:
Csak szeretet energiával tudod növelni a rezgésszintedet.Nem kell hozzá semmi más.Ha van benned elegendő szeretet energia akkor a Földdel párhuzamosan fog nőni a te rezgésszinted is.Ne cselekedj rosszat,ne gondolj negatív dolgokra mint pl:a gyűlölet stb.Törekedj erre a szintre.
2011. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!