Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Agymosás vagy spiritualitás?

Agymosás vagy spiritualitás?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 11. 01:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem rendkívül pozitív tapasztalataim vannak Démonokkal, de angyallal is volt már dolgom csak az mindenáron ártani akart nekem... Levontam a tanulságot.:)
2011. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
miért teszi fel mindennap 2 agymosott ugyanezt a linket?
2011. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem mértékkel véve nem agymosás. Sajnos viszont a családom körében is van olyan, aki szintül hisz mindenben, össze-vissza olvassa a könyveket. Vitatkozni nem lehet vele mondván én nem hiszek semmiben! (Nem igaz.) A barátnője angyalokat lát, jósnőhöz járnak már évek óta stb stb. Főleg az zavar hogy ezekre az úgymond ezoteristákra költi a pénzét. Szerintem ha valaki igazi ezoterista és az emberiség érdekében cselekszik, annak szinte tilos lenne pénzt kérnie még akkor is ha ez azt jelentené, hogy mellette van "rendes" állása...
2011. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!