Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Én szerelmi bevonzást csinálta...

Én szerelmi bevonzást csináltatok. Erről valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már mai csitri. Volt egy nagy szerelmem, sajnos évekkel ezelőtt szétmentünk. Egy éve megtudtam, hogy boldogtalan, félresiklott a magánélete. Egyre többször gondoltam rá. Elérhetőségét nem tudom, mivel a szakítás óta elköltözött az ismert címről és munkahelyet váltott. Azt, hogy boldogtalan, onnan tudom, hogy egy közös ismerősünk összefutott vele..neki panaszkodott! Ekkor fordultam egy bevonzással foglalkozó személyhez..azt, hogy sikeres lesz-e nem tudom..de bízom benne!
2011. máj. 23. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Én azt hallottam, hogy nem szabad olyat csinálni, hogy be akarunk vonzani egy konkrét személyt.

Mert az ellentétes lehet az ő szabad akaratával.

Hogy ez valahogyan olyan, mintha rákényszerítenéd a Te akaratodat a másik személyre.

Nem tudom, hogy ezzel kapcsolatban mi az igazság, szívesen venném én is, ha valaki, aki jártas ebben, válaszolna.

Nem tudom, hogy van ez, de, ha valaki nagyon tetszik nekünk, akkor óhatatlan, hogy mindig a fejünkben jár, és azt gondoljuk, bárcsak Ő is szeretne!

Ez már valamiféle bevonzás, vagy ráhatás?

Mert ezt úgysem tudjuk elkerülni.

Vagy be lehet egyáltalán vonzani egy konkrét személyt?

És, ha igen, akkor ez a Vonzás Törvénye szempontjából etikus?

2011. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen-igen-igen. Működik csak HINNED kell benne. Amúgy olyan mint a vonzás törvénye, csak érzéssel együtt gondoljál rá, de úgy hogy majd szétfeszíted mindenedet:) Plusz az a személy hozzáadja az ő energiáját aki segít a bevonzásban. Ne hallgass senkire, csak a megérzéseidre, amit Te akarsz. Olyan hogy csak bábu lesz melletted, meg hogy majd visszakapod, meg hogy szabad akarat... ezeket biztos hallod majd még párszor... Csak a HIT-ed számít, hogy Te mit akarsz. MOST!
2011. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 13.18!


De ez nem ellentétes a szabad akarattal?

Nem kötekedés, csak kérdezem.

2011. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
na mit mondtam, lesznek ilyenek:) Nem, nem ellentétes. Mert ugye hasonló vonzza a hasonlót.
2011. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves 13:18!


Köszönöm..én is így gondolom!!! Hiszek benne, és örülök, hogy egyezik a véleményünk! Ez szerintem nem etikátlan! Nem akarom magamhoz láncolni..csupán szeretném magam mellett tudni!!!

2011. máj. 23. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
13:18as szerintem ironikus volt. Ha nem, akkor szerintem pszichopata. A gond az, hogy hiába próbálod bevonzani, ha ő nem akarja...
2011. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:)) Szerintem azzal mindenki tisztában van:) De ha hajlik rá, rá lehet segíteni:)
2011. máj. 23. 15:23
 8/14 Cho-CoLatte ***** válasza:
11%

NENENENEEEEE

ne csináld ha jót akarsz magadnak...

könyörgöm.. a te érdekedben!

ez nem fehér mágia... ha már kényszerítessz valakit...

gondold át a fordított helyzetet. ha téged "vonzatna" magához egy olyan valaki akiről még azt se tudnád elképzelni hogy megcsókold... kérlek:)

2011. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És miért ne? Hisz nem egy olyan pasiról van szó, akit kinéztem magamnak..hanem már volt vele kapcsolatom..és sajnos én szakítottam vele..Hiba volt..Nem kötést csináltatok..hanem bevonzást!!!
2011. máj. 29. 13:12
 10/14 anonim válasza:
Szerelmi bevonzásról még soha nem hallottam. Ez a Szerelmi Mágia lenne? melyik mágussal csináltatod?
2011. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!