Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16/F Tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/F Tetszik egy lány a suliból. Mit mondjak neki KONRÉTAN? (komoly válaszokat légyszíves)

Figyelt kérdés
ne azt mondjátok hogy mondjam meg hogy tetszik... mert szerintem ez hülyén hangzik hogy: "Szia tetszel"
2010. máj. 14. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Mégis mi az, hogy "mit mondjak neki"? Mondjuk azt, hogy "szia".
2010. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor mondjuk kezd azzal, hogy megismered!
2010. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van egy srác a suliból, aki jól flörtöl, szerintem bejön a csajoknak... de én valahogy nem tudok olyan lenni.. mit csináljak?
2010. máj. 14. 22:28
 4/11 A kérdező kommentje:
ismerem már egy kicsit a lányt, de csak "haver" szinten vagyunk...
2010. máj. 14. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha félsz odamenni, akkor előbb közelítsd meg neten keresztül.


Ha meg nem félsz, akkor menni fog a mi segítségünk nélkül is a beszélgetés. :)

2010. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már beszélgettem vele suliba odamentem hozzá párszor, de nem haladok semmit.. flört kéne vagy valami
2010. máj. 14. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem, ne pont a folyosó közepén szólítsd le hanem vmi iskolai rendezvényen v vmin amikor nagyábból egy helyen vagytok és akkor odamész köszönsz h hívják stb.. vagy pedig ha vmit csinál akkor segítesz neki és úgy. az udvariasság még mindig bejön a csajoknak :)
2010. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha haver szinten vagytok, akkor ezek szerint beszélgettek. Nincs más dolgod, mint még többet beszélgetni, megismerni egymást. Idővel kiderül, van-e értelme továbbiakban gondolkozni. Ha igen, el lehet hívni iskolán kívül valahová. Nagyon bonyolult?

Persze lehet flörtölgetni is, de inkább maradj csak finom bókoknál, próbálj meg természetesen vicces lenni, mert be is éghetsz, ha megpróbálod játszani a Janit.

2010. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Monnd neki, hogy bikicsunáj, ha veszi a lapot elkezd nevetni :) Erre a kérdésre azért nem lehet jó választ írni, mert mást mondasz egy halálmetál pengével járó sátán lányának mint egy mellkilógatós szőke 20IQ-s cicababának.
2010. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Először is, ha ilyen bátortalan vagy, akkor msn lehetősége..vagy nincs egy olyan óra legalább ahova együtt jártok?(nyelvire gondolok..) de tudakold meg, hogy van e barátja először és ha nincs el is hívhatod valahova(pl fagyizni) esetleg közösségi oldalon jelöld be, írj neki..aztán vagy válaszol vagy nem, ha válaszol akkor azt jelenti, hogy neki is tetszel és "sínen" vagytok:D sok sikert, és csak bátran!:) 16/l
2010. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!