Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hiszel abban, hogy létezik...

Hiszel abban, hogy létezik egy olyan világ (pl párhuzamos) ahol léteznek mágusok, v. varázserő?

Figyelt kérdés

Én elhiszem hogy létezik, és nagyon szeretnék oda menni :)

Remélem ha meghalok, akkor ott születek újra meg.

A válaszotokat előre is köszönöm.:p

És aki hülyeségeket akar írni, akkor az ne próbálja meg, vagyis pontosabban ne írjon... -.-


2011. aug. 2. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de a regényem világa ezen a témán alapszik. :D Igazából nem hiszek benne, de mindenképpen elmennék egy ilyen helyre.
2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz egy privit, akkor tudok neked erről mesélni. :) De ez hosszú, ezért nem itt....
2011. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Amit mágiának gondoltok, az a mi világunkban is létezik csak tudomány néven.
2011. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ehhez nem kell elmenned más világba itt is megoldható a dolog.

Persze akinél kimerül a téma érdeklődése a harry potternél az ne várjon nagy előrelépést...

2011. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

varázserő, mágia ebben a világban is létezik

amire te gondolsz az valami korongvilág regénynek tűnik :-D

2011. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

ezen gondolkodjatok el létszi fogalmam sincs honnan szedtem ..de így gondolom:

az élet ..az hogy érzel .. a lelked az egy pici erő..mindenkiben megvan csak nem mindenki használja ki de ki lehet...pl vannak akik tudatosan meggazdkszanak aztán leírják könyvbe....és honnan jött az erő? jó kérdés..

amm szerintem halál után visszatér a lélek abba a világba ahonnan ez az erő ered ..és ott nagyon sok van belőle..

2011. aug. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy úgy hangzik, mint egy regény, vagy mese, de mégis én hiszek benne. Amúgy is, én mindig kiközösített ember voltam, és a saját elmerült világomban élek. De a hetem megrendíthetetlen :) Hiszem, hogy a léleknek is van egyfajta ereje.

ÉS nem Varázspálcás, Hp-s szarságra gondolok, mert az valami irtó szar -.-

Tudom, hogy a tudomány is egyfajta mágia, de én mégis másra vágyom....

2011. aug. 3. 23:35
 8/13 Won ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell más világba menned, hisz a mágia itt is létezik. Bár a legtöbb helyen csak passzív formában, de bárkinek a segítségére lehet, ha szüksége van rá. mágiával pedig sokan foglalkoznak ebben a világban is.
2011. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
56%
Igen és az emberek lófaszt szopnak és mókust döglesztenek a szájukban valamint az óvszerek életre kelnek és izlandi népdalokat énekelnek.
2011. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell más világot keresned mert itt a miénk. Én is gyakorlom a mágiát. Ha többet akarsz tudni akk. írj privit. ;)
2011. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!