Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ez? Egyszer sétáltam a...

Mi ez? Egyszer sétáltam a kertben és elkezdett esni az eső, és hüjeségből azt montam 'álj el, és azon pillanatban elált, előbb megijedtem utána pedig mással is probálkoztam a pohár stabilon állt azt asztalon mikor erősen rákoncentráltam és széttört

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 18:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

Én egyszer az akaratommal csuktam be az ablakot, és a redőnyt. Majd olyan is volt, hogy egy biciklis fiút aki beszólt nekem valamit, a bokorba esett bele- pusztán az akaraterőmmel. Ezek mind mind hirtelen történtek, főleg akkor mikor dühös voltam.

Olyan is volt, mikor anya porszívózott (de ez régebben történt) és idegesített , hogy bent van a szobámban(tudom h.ülyeség:D de akkor még másképp gondolkoztam) és arra koncentráltam, hogy romoljon el a porszívó. Abban a pillanatban megállt az egész. Vagy egy fél óra eltelt de nem működött sehogy sem. Aztán úgy öt perc után azt mondtam, hogy újra legyen jó. És amint kimondtam, elkezdett működni. :D ez érdekes volt.

Egyszer a gép előtt ültem és lefagyott az egész gépem. Nem tudtam vele semmit sem csinálni még a kijelentkezés gombra sem tudtam kattintatni. Aztán erősen koncentráltam arra, hogy kapcsolódjon ki.. majd pár perc múlva ki is kapcsolt magától. Amikor ilyenek történnek velem , akkor elhiszem azt, hogy megtudom csinálni, és akaraterő kell hozzá. És mikor ezek történtek olyan volt, mintha magam előtt látomásként megláttam volna azt amire gondoltam. Tehát amikor a gép kikapcsolására gondoltam, rögtön előtte mielőtt megtörtént , előtte láttam magam előtt ahogy kikapcsolódik a gép és aztán meg is történt.

Tudom nehéz ezt elmagyarázni.

Pl barátnőmnek sikerült a függönyt megmozdítania az akaraterejével. Csak ez is olyan, mint a hatodik érzék vagy van néha, vagy nem érzel semmit.

Nem mindig szokott ez lenni, és mikor próbálkoztam vele akkor nem sikerült de rájöttem arra, hogy hihetetlenül kell ebben hinni és nagyon kell koncentrálni anélkül semmit nem ér, na meg persze türelem és tapasztalat is kell hozzá.

Ja és korai tinédzser koromban olyan is volt, hogy néztem a telefonon képernyőjét és le volt billentyűzve. És csak arra gondoltam, hogy billentyűzár kapcsolódjon ki. Aztán elbambultam egy kicsit, majd mikor újra odanéztem ki volt kapcsolva a bill.zár.

Sokat gondolkoztam azon, hogy milyen lenne ha a felszínre tudnám hozni, és nem kellene hozzá nagyon erősen koncentrálni. De rájöttem, hogy ez nem biztos, hogy lehetséges. Kérdező, ha te komolyan gondoltad, akkor örülj neki, hogy tapasztaltál. Aki ilyet átélt már, az tudja miről beszélek. Nem is nagyon mondtam el eddig senkinek, de már úgy is mindegy. Velem megtörtént, és mindig úgy érzem mikor ezekre visszagondolok, hogy ha más ezt tudná akkor tutira nem hinne nekem ezért nem is nagyon mondom el senkinek, de tudom, hogy velem az valóban megtörtént és legalább elmondhatom még , ha csak magamban is, hogy tapasztaltam dolgokat, amire nehéz a magyarázat de még is ott van, és sajnos ez is olyan, ami még nem elfogadott dolog.

2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

irány roxfort. neked és a kedves utcsónak is. :)

alohomora, invito... na rémlik már? :DDDD

2011. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha lenne, szívesen mennék. :) De nincs ilyen.

Mondom, ez egy olyan téma, amihez kevesen szólnak hozzá, de még is létezik, és mivel létezik és aki ritka alkalmakkor mer szólni is akkor annál nagyobb lesz a felháborodás a szeptikus táborból. Persze kell lenni szkeptikusoknak is, hiszen akkor nem lenne mit megcáfolni a másik táborból, aki tapasztalt és hisz dolgokban. Tehát létező dolgok ezek, ha nem lenne meg sem cáfolnák. De még is foglalkoznak ezzel.

2011. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
k*
2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Én hüjeségből most csak annyit mondok neked, hogy tanulj meg írni.
2011. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
te vagy kiválasztott kérdező!
2011. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Oztozom a többiek véleményén, miszerint ez kamu.
2011. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Míg a kérdezőnek nem hiszek,addig az egyik hosszasan válaszolónak elhiszem ,amit megtapasztalt és nagyon érdekesnek találom.A kérdező is megmukkanhatna már,ha nem kamu amit kiírt.
2011. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, ha elhiszed és érdekesnek találod azt amit írtam, mert én tényleg komolyan gondoltam. Azért határoztam el magam, hogy leírom ide az eddigi tapasztalataimat mert másnak nem mondtam el csak egy barátnőmnek anno,

és kíváncsi voltam, hogy mit fognak rá reagálni. De azért azon csodálkozok, hogy nem jöttek annyi gúnyolódó kommentek. Meg azért a roxford-os dolog az utánam válaszolónak az tetszett :D. :)

Még történtek ehhez hasonló dolgok, de ezek voltak azok amik jelentősebbek voltak.

Ha van valami kérdésed nyugodtan felteheted ezzel kapcsolatban. Remélem tudok rá válaszolni is érdemben.

Ha gondolod privátban nekem mindegy.

De azt tudom, hogy az ember lehetne sokkal több, mint ami! De a neveltetés, és a társadalmi elvárások miatt ezek a rejtett dolgok mind mind háttérbe szorulnak. Amit sajnálok, pedig nagyon jó lenne, ha mindenki megtapasztalhatná ezeket a dolgokat!

2011. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
71%

Na brávó!


Szegény agyevő manód haldoklik.

2011. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!