Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen egy boszorkánytanfolyam...

Milyen egy boszorkánytanfolyam, van gyakorlati képzés?

Figyelt kérdés
Aki részt vett már ilyenen, kérem írja meg hogy mi van ott?
2011. aug. 4. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
.
2011. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Futurare ***** válasza:
77%
Elmebetegek kezeletlenül.
2011. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

van van (:

èn is tartok. minden honapban, 1 tanfolyam àra 10E forint,4 szint van. az elso szinten megtanuljuk a varàzsitalok nagy rèszèt elkèsziteni,ès àtkokat szorni. ès stb stb (: a 4 ik szinten pedig megtanulunk repulni,termèszetesen seprun. tudom ajànlani (:

2011. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
brigi_cicus96: Taníts MESTER! Taníts!
2011. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Kedves brigi_cicus96!

Ez most komoly?

Az én titkos boszorkányrendem a szenes lapáton repül, mert annak nagyobb a sebessége, és nem kell féljünk attól, hogy a szalmaszálak kiesnek.

Idézetünk:

"Bármivel bármit, kivéve a seprűt."

2011. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Brigi nem szép dolog megfejni a hülyéket
2011. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

> Brigi nem szép dolog megfejni a hülyéket

Pedig a hülyékből nagyon könnyen meg lehet gazdagodni. :)

2011. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is van ilyen, de itt 25 ezer egy hónap. Emelt szinten oktatnak mindent, és csupán négy hónapos a kurzus. Ha nagyon gyorsan akarsz végezni, négy hetes gyorstalpalót tudom ajánlani, de az 42 ezer. Viszont nagyon sok mindent megtanulsz ott és máris okleveles boszi lettél egy hónap alatt. Persze van gyakorlati képzés, a négy hónap 2 hó elmélet + 2 hó gyakorlat. Aztán továbbképzőn szinte csak gyakorlat van. Tudom ajánlani őket, rettentően jók! keress rájuk: METBE (Mindent Elhiszel Te Buta? Egyesület)
2011. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nálam lehet jelentkezni. az első beavatásra, ha még kezdő szinten vagy. Ha már haladóbb akkor a mesteremnél. Gyógyítás, jóslás, numizmatika, heraldika, sztohasztikus folyamatok.
2011. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A 21:54es voltam az lemaradt, hogy okj-s képesítést is kapsz róla. Mivel ez egy elég zárt kör, és kevés az ideje a mesternek, 1 beavatás ára, olyan 30körül jár. De persze megoldhatjuk máshogy is. ha érdekel írj a "markszemet@gmail.com"-ra vagy a "blog@puruttya.hu"-ra. Hídd el ha érdekel a mágia itt megtalálod a válaszokat.
2011. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!