Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen egy boszorkánytanfolyam...

Milyen egy boszorkánytanfolyam, van gyakorlati képzés?

Figyelt kérdés
Aki részt vett már ilyenen, kérem írja meg hogy mi van ott?
2011. aug. 4. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

kedves kérdező!



Bármilyen olyan tanfolyam amelyért pénzt kérnek a legtöbbször csak tényleg azért van hogy kihúzzák a zsebedből a pénzt!


Boszorkánynak születni kell s ha érzed magadban az elhivatottságot, azt hogy az életed része hogy bármikor tudnál ezzel foglalkozni s ha még csömöröd van akkor is.


Nálam sok sok évvel ezelőtt így volt s a mai napig csiszolom a tudásom.


Én nem jártam tanfolyamokra hanem csak olvastam gondolkodtam s meditáltam az olvasottakon és gondolataimon.


A mágiában nincsenek szintek. Azok arra vannak hogy méregessék magukat az emberek. Ez van ilyenek vagyunk.


A mágia nagyon ősi tudás s sokan nem beavatottjai mások által hanem születésükkel nyerték el a beavatottság jogát.


Az én "elhivatásom" konkrétan 15 éves koromban volt mikor egy boszorkányos könyvet a kezembe vettem és éreztem hogy ez az ez kell. És utána csak úgy habzsoltam a könyveket és írásokat.


Az évek során megismerkedtem a filozófiával szerzőkkel és művekkel beszélgettem másokkal akik már régebb óta benne voltak a mágia világában s tőlük kaptam tanácsokat a kezdéshez.


nem tudom mióta vagy mennyire vagy/ vágysz ebbe a világba de ha egyszer belekerülsz nincs megállás.


azonban tudnod kell hogy veszélyes játék ez felelősség teljes és szilárd erkölcsi alapokon kell hogy nyugodjon a ténykedésed.

aki elkezdi mindenkit megkísért az ereje és az a potenciál ami benne rejlik. Azt hinnénk a világ urai lettünk de hamar rájön aki beleméjed hogy nagyon súlyos árakat szab a mindenség de ha tisztán játszunk bőségesen jutalmaz.


Lehet hogy nem anyagilag, de barátokat ad családot élményeket és rengeteg tudást.


Mindamellett nem szabad elfeledni hogy valóban képes leszel befolyásolni a történéseket. De csakis tiszteletben tartva mások épségét s ezt nem is ajánlom amíg nem lesz elég mély betekintésed a kulisszák mőgé.



Első lépésnek ajánlom hogy keress egy Árnyak könyvének való füzetet. bármilyen lehet ami neked szimpatikus. Kezdj el meditálni a világon. És ami a legfontosabb hogy nézz szembe magaddal. nézd végig az eddigi

életed s keresd meg a konfliktusokat és írd ki magadból vagy meséld el másoknak vagy csak egy naplónak dolgozd fel őket, mert ez kell hogy biztos háttered legyen.


Ez a három az első lépcső. Lehet sokáig fog tartani de szánd rá az időt és ne kapkodj el semmit.


Sok sikert a kezdéshez!

2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nekem olyan tanfolyam kéne, ahol komolyan veszik a mágiát, nem sarlatánok, és van mester, akitől lehetne tanulni. Olyanok írjanak, Aakik részt vettek ilyenek, esetleg el tudják mesélni milyen volt, hogy volt
2011. aug. 5. 14:44
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
21:57 engem érdekelne a nunizmatika :D
2011. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Énmá tudok vonatkereket pumpálni!
2011. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
azt ajánlom fogadd meg a leghosszabb válaszoló tanácsát mert ő mondja a tutit:)
2011. aug. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát engem egyszer gyíkká változtattak.

De már elmúlt.



Csak ennyit akart eredetileg írni, de nem bírom nem megjegyezni, hogy a 22:20 -as a legértelmesebb, boszorkányságot támogató válasz, amit valaha olvastam.

Ennél jobb választ nem kaphat a kérdező. ;)

2011. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nincs, boszorkánynak születni kell! De a Roxfortban mindent elmagyaráznak, részletekről érdeklődj a kiskovácsi terápián:)
2011. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

Nálam van gyakorlati képzés, ahol az alábbiakat lehet megtanulni:

-szerelmi kötés

-zöldenvilágító habos lötty keverés

-macskalábkészítés

-hülyék becserkészése

-fizetős tanfolyamok hülyékhez eljuttatása

-sárkányseggszőr kiharapása

-dudváspattanásgenny fejése

-fing varázslatok

-kutyagumi varázsitalokban felhasználása

-ValóVilág5 nézése

-Horoszkóp hülyéknek (I. kurzus)

-Horoszkóp Méghülyébbeknek (II. kurzus)

-Horoszkóp boszorkányhívőknek (III. kurzus)


10Eft/modul , minimum 13modul fizetendő.


számla nélkül olcsóbb.


Ja, rádraktam egy rontást és csak akkor veszem le, ha fizetsz.

2011. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
..te ez tök jó XD mondjuk a canis mercát tényleg gyógyszerként árulták a középkorban
2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!