Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik nem hisznek az átkokban,...

Akik nem hisznek az átkokban, ők mivel magyarázzák azt, ha valakivel (minden erőfeszítés ellenére! ) csak rossz történik?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén, így párkapcsolat, illetve az anyagiak területén is! Azért nem lehet mindent az előnytelen külsővel magyarázni, mert én nem egy igénytelen kinézetű, sikeres embert láttam már!
2011. aug. 16. 19:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Így jártál.

Nem kell ezen filózni, hogy ugyan mi az istenért halt meg vagy a nagyanyám, vagy a kisöcsém, vagy mért vagyok egy sületlen szerencsétlen. Úgyse jutsz előrébb vele, csak szellemben lejjebb míg nem teljesen elveszel.


Ez az "azt kapod, amit érdemelsz" meg egy igen-marhaság. Nézz szét a történelemben, a jelenben, nézz szét magad körül, ahol élsz, és aztán mond ki ugyanezt.

2011. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 üreginyul ***** válasza:

Khmm...

Wyrm, nekem írtad?


Mert egyrészt nem én állítottam, hogy "mindenki azt kap, amit érdemel", másrészt, amennyiben azt gondolod, hogy életből kiábrándult, tanácstalan, reszkető kis bárány vagyok, tévedsz. :)

2011. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Látom van itt néhány bölcs ember, aki véleményt cserél a másikkal, csak így tovább, beszállok.

MÉG NEM TUDJA MINDENKI HOGY EGY SZERENCSÉTLEN IDIÓTA VAGYOK, TESSÉK TUDJÁTOK MEG MIND!!! MINDNYÁJAN EGY BAROM VAGYOK!!! WÁÁÁÁÁÁá!!!!!

2011. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 üreginyul ***** válasza:

"Látom van itt néhány bölcs ember, aki véleményt cserél a másikkal, csak így tovább, beszállok.

MÉG NEM TUDJA MINDENKI HOGY EGY SZERENCSÉTLEN IDIÓTA VAGYOK, TESSÉK TUDJÁTOK MEG MIND!!! MINDNYÁJAN EGY BAROM VAGYOK!!! WÁÁÁÁÁÁá!!!!!


Szerinted ez a válasz hasznos."


Köszönjük, most hasznos infót tudtunk meg rólad. :D

2011. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
karma. de ne legyünk olyanok, hogy csak erre az életünkre hagyatkozunk. a karma egy hosszú életeken át tartó "játék". mikor leszületsz, kiválasztod az életfeladatod, és mellé (ahogy szokták mondani) a húsos kondérból kimerítesz egy jó adag megoldandó dolgot. kiválasztod a környezeted hozzá (család, barátok, ország, stb.)... ha jól végzed a dolgod,kiürül a kondér - ekkor kerülsz "buddha állapotba" - ha szabad így fogalmazni.
2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem üreginyuszi. A 2. részét azoknak szántam, akik ezzel a szöveggel jönnek. "AZT KAPOD AMIT ÉRDEMELSZ!!%+"" L*szart.
2011. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Wym! Ne keverjük a társadalmat az élettel! Igaz, hogy bármerre nézel csak az igazságtalanságot látod és ahogy ömlik a szar, szebben nem lehet kifejezni. De még így is lehet szenvedés mentesen élni. Szóval mindenki azt kapja, amit megérdemel! Persze lehet, hogy a karma is közrejátszik, amit előző életedben szereztél és most bűnhődsz vele, de ez megint nagyon komplikált, mert ez nagyon logikátlan, hogyha egyszer a szellemednek rossz karmája van akkor ugye minden életedben, reinkarnációdban egyre rosszabb lesz és a teremtés így nem tudja megismertetni veled a felemelkedést, de a másik oldala meg az, hogy az élet nem a logikára és a metafizikára épül fel.

Optimizmushoz annyit, hogy nem elég gondolkodni, sőt, a gondolkodás a "gond" előtaggal kezdődik. Érezni kell, amely teljesen más világ, mint a gondolatok világa. Az utóbbi csak az egóról szól. A vonzás törvényét tudom még itt példaként megemlíteni, amiből nagyszerűen (Titok c filmből) kihagyták azt, hogy TENNI KELL MAGADÉRT, nem csak gondolkodni, aztán majd a sült galamb a szádba repül... persze...!

2011. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 üreginyul ***** válasza:

Wyrm:

Köszi. Teljesen igazat adok neked abban, hogy tenni kell önmagunkért.

2011. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 elmentekti válasza:
Szerencsètlensèg? Velem is volt már ilyen, de nem a szerencsètlensèg miatt, hanem csak visszakaptam, amit másokkal műveltem. Megèrdemeltem. S miután az èlet megtanított rá, h ne legyek tapló, azonnal jött a szerencse sorozat azokèrt a rosszakèrt is, amiket azèrt kicsit túlzásnak èreztem. Kb. Mindent megkapok, amire szüksègem lehet, jól kijövök a környezetemben levőkkel, s vannak barátaim is. Persze ezután jön majd megint egy rossz időszak egyszer, hisz ennyit azèrt nem èrdemlek meg, de utána jó.is, csak türelmesen ki kell várni. Az èlet egy hullámvölgy. Nem lehet mindig ugyanolyan. :)
2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 elmentekti válasza:
Persze a b*rom teljesen elfogadott szó, míg a d*g*lj_n meg trágár? Vagy a t*pló volt a gond? Vagy a l*k*k*lni?
2016. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!