Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha a szellemidézés lehetséges...

Ha a szellemidézés lehetséges és rengetegszer hajtották már végre, akkor miért nincs egyetlen egyről készült videófelvétel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

Szégyenlősek a szellemek.

Kb. ez olyan, mint amikor nagyban szeretkezel a pároddal, és meg tudnád fojtani azt, aki videóra veszi ezt a jeles alkalmat.

(Ha nem így van, az már régen rossz.)

2010. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

a szellemidézés lehetséges, az más kérdés h sikerül is-e :P

de ne mondjátok h nem láttatok még egy amatőr szexvidót se...

2010. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Mi az a szexvideó? Valaki idézzen meg, hadd nézzek meg egyet.


Szellem Szabi

2010. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

egyrészt több ezer vagy több olyan szexvideó van, amit az emberek tudta nélkül vettek fel.

másrészt ha én szellemet akarnék idézni, tuti felvenném videóra.

miért nem csinálta ezt eddig egy szellem idéző sem????

2010. jún. 20. 13:50
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Sok dimenzió van a miénk mellett, de 'leghíresebb' az "asztrálsík" ahol a szellemlények tartózkodnak. Teljesen más (fizikai) törvények vonatkoznak rájuk, és bár keresztezik a mi világi dimenziónkat, azonban nálunk fizikai formában nem láthatóak. Így a szellemidézésnél nem lehet szellemet látni, maximum érezni.
2010. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

dehogyisnincsennek szellemekről videók...nézd a cartoon networkot...


am azért mert nincsennek szellemek...csak sokan maguknak bemeseélik és élnek a kis világukban...

2010. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
TV-be szoktak lenni ilyen műsorok, ahol fel van véve videóra a szellemidézés. Még nem kerestem, de szerintem 100%, hogy van az interneten is ilyen videó!
2010. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
de vanak rola video felvételek én már csomot látam is és vannak benne durva dolgok is amik tényleg igaziak meg is keresek egyet és ki rakom a linket is.
2010. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
tűkön ülve várom már
2010. jún. 20. 14:42
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]


ahogy montam küldök is egy linket figyeljétek meg a gyergya fényét és a végén a hátérben a hintát.

2010. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!