Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges-e a szellemidézés?...

Lehetséges-e a szellemidézés? Igazak-e a következményei?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 13:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
nem.
2010. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Igen.

2010. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Mindkét kérdésre IGEN a válasz!
2010. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Mert, mik a következményei?
2010. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Lehet szellmet idézni és annak ellenére írom, hogy az ét lévő kérdések 90%-át unatkozó tinik írják ki (pl. előre megálmodik dolgokat, szellemeket lát...)

Laikusoknak max. 1szer ajánlott szellemet idézni, mivel nem csak jó, de a rossz lelkek is bejelentkeznek "segítségnyújtásra". Ezek pedig szinte kitúrják a jókat és minél többször idézik meg őket, annál nagyobb az esélye hogy nyitva marad az evilági és a szellemvilág közti "átjáró", és rátapadnak vki életére,negatív hatásokkal.

2010. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

negatív hatásokkal? jóisten ember gondolkozz már kicsit...

vmit elbaszol és a szellemre fogod...így egszerűbb mi? szerencsétlen...


lehet lepontozni professzor

2010. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy van és az is létezik hogy 10 ezer forintért leveszi a rád tapadt szellemet ...
2010. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
88%

Azt én sem értem hogy milyen következményekre gondolsz, mert többféle lehet, és ezért veszélyes is, kezdőknek nem ajánlott.

De aki kategórikusan tagadja a lehetőségét, az tudatlan bikfic.

2010. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
90%
Szisztok, engem nem érdekel, hogy ki hisz és ki nem hisz a szellemekben, ki fog lehülyézni és ki nem, de a tények magukért beszélnek: Volt egy időszak az életemben, ami nagyon rossz volt, munkahely, párkapcsolat, depresszió, sorolhatnám. És már nagyon hosszú ideje tartott. Elmentem egy látnokhoz, aki mondta, hogy 3 negatív szellem van rajtam, és ők "keserítik" meg az életemet. Amikor levette rólam a szellemeket, 1 hónapon belül gyökeresen megváltozott az életem, úúúgy, hogy SEMMIT nem tettem érte: új és sokkal jobb m.helyet találtam, új párkapcsolat, szerelem, vidám, jó hangulat, mindenki mondta, mi történt velem, mintha kicseréltek volna..... Jaa, és azt hozzá teszem, hogy nem vagyok, sem laikus, sem naiv, sőőt, inkább szkeptikus vagyok ezekben, és nem hittem benne!
2010. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
2%
Nahát ez egy hatalmas marhaság!!Aki hisz az ilyenekben az már önmagán kivűl van!
2010. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!