Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A feltekenysegen agyaltam...

Softness kérdése:

A feltekenysegen agyaltam hogy mi is az igazabol hogy hogyan alakul ki?

Figyelt kérdés
Mikor megilyedsz, mikor felsz hogy lehet hogy a parod energiaja mas ember fele (is) iranyul de ha tenyleg igy lenne akkor azt tutira megerzned, nem csak ketelkedve. tehat a feltekenyseg alapja minden esetben hamis? de akkor mi okozza?
2011. szept. 10. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát asziszem nyertem és igazamvolt :)
2011. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
attol, hogy egyvalaki egyetert veled,meg nem azt jelenti,hogy igazad van. rakerestem a neten es nagyon sok mindent talatam ezzel a temaval kapcsolatban,filozofusok tobb oldalon keresztul taglaljak ezt a dolgot. de egyaltalan nem vagyok meglepve hogy a ti csokevenyes agyatok nincs ngyabb kapacitassal ellatva.
2011. szept. 10. 22:36
 13/14 anonim ***** válasza:
majd ha nem hülyén teszed fel a kérdést talán tudunk mi is jol válaszolni
2011. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én értem a kérdést.Én is hasonlót érzek a párommal kapcsolatban, pedig szeret és hűséges. De ha szereted a szerelmedet akkor féltékenységet érzel, mert nem akarod hogy az a jó, amit együtt átéltek véget érjen.Valójában ez egy kis önzőség, mert saját magadat sajnálnád ha elveszítenéd őt, mert már nem kapnád azokat az élményeket és érzéseket, amik hozzá kötnek.
2011. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!