Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak? Egy illető nem...

Mit csináljak? Egy illető nem szál le rollam nagyon zavar, megaláz stb.! Valami átok? Ami nem fordul vissza rám? és ami biztonságos én nem akarok neki semmi féle fájdalmat csak hogy érezzen valamit.

Figyelt kérdés
Ennek veszélyei?
2011. szept. 29. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mejutka vagyok és nem véletlenül írom ki, nagyon hosszú történet csak nehogy feljelents
2011. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jólesne majd ha ráérsz egy komment kérdező
2011. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

egyetlen átok sem fordul visza ha jól használod..am link: ha tudsz angolul:

[link]

itt vannak átkok is, valahol le is írja miért üthet visza, és hogy kerüld el, de onnan neked csak a hogy kerüld el részleg fog kelleni, mert az átok nem ilyen esetekre lett gyártva, az komolyabb (ui.: az istenes részt kihagyhatod, de am ártani nem árt.) bocs h a főoldalt linkelem de a hogy védd ki, az halálos átoknál van, az meg neked nem kell, így inkább keresgélj, és akkor találsz majd nemhalálosat is közbe...

2011. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tom Benko ***** válasza:
Inkább próbáld megbeszélni vele, az átkokat épelméjű ember csak kiröhögi. Nem az ókorban élünk. Egyébként nyugodj meg, átok nem üt vissza, mert nincs olyan.
2011. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hány éves vagy kérdező?
2011. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia, mi lett, sikerült?

(ha nem, és még akarod, írj privit)

2011. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Wilda Jósnő ***** válasza:

Szia!

Remélem,már megoldódott a probléma.

Csak annyit: én mint jós,gyakran kapok ilyen kéréseket,amire Te is gondoltál.

Az a tapasztalatom,hogy manapság az emberek,ahelyett,hogy megbeszélnék egymással a problémáikat,meg próbálnák intelligensen megoldani,rögtön arra gondolnak,hogy majd egy jó esetben hozzáértő jós,mágus elintézi helyettük.

Vannak esetek,amikor valóban nincs más lehetőség,de én meg néztelek kártyán: a Te esetedben bizony van más lehetőség is,a valódi problémád egyáltalán nem az,amiről itt írtál.

Úgyhogy ha megengeded,tanácsolnék valamit: nem kell itt semmiféle mágia!Valaki mást kellene keresned,akibe szerelmes lehetsz,mert ez az illető pillanatnyilag,nem akar veled kapcsolatot kezdeni.

Puszillak,és remélem,hogy rendeződik a kis lelked mihamarább:))

Wilda Jósnő

2011. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!