Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek azokban az erőkben pl...

Hisztek azokban az erőkben pl a kanál vagy öngyujtó stb felragad pl az ember homlokára, tenyerére, több ilyet láttam tv-ben is (többi lent)?

Figyelt kérdés
már vagy 7-8 éve most 15 vagyok szóval olyan 7évesen rájöttünk,hogy valami ilyesmim van,az egyik rokonunknak is van.. aztán úgy rákaptam hogy egésznap "ragasztottam"és pl ha koncentráltam és a két kezem ráragtam pl valakinek a fájós fejére akkor hejrejött de kifáradtam,szédültem,lettem rosszul és aztán anyukám nem hagyta hogy csináljam olyan sokat... így aztán lassan abba maradt ez az egész... mostanába prbálgattam de semmi... elveszett?? vagy nem fejlesztettem s előről káne kezdjem?? ismertek olyat akinek van ilyen "ereje"?? tudnátok nekem modnani erről valamit,hogy ismét elé hozható? hogyan fogjak neki? és megkérlek aki nem tud normális választ adni az ne is adjon inkább. :) előre is köszönöm
2011. okt. 20. 19:50
 1/4 x) ***** válasza:
36%

Ez egy létező tulajdonság, a test mágneses erejére bizonyíték. Viszont fizika és semmi köze nincs az ezotériához :)

Egyébként a mágneseket már régóta használják gyógyításhoz, édesanyámnak is van mágneses karkötője, azt mondja bármit meggyógyít. Valószínűleg nagyobb a mágneses energiád mint másoknak.

2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
A fürdés hiánya csodákra képes.
2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is működött kamaszkoromban, le is fotóztak, ahogy teli vagyok mindenféle fém dologgal :D

Aztán én is sokszor rosszul voltam, majd a havim is össze-vissza jött meg, végül nekem is azt mondták hagyjam abba, mert emiatt voltak a rosszullétek.

Sztem nem tesz jót, ha erőlteted. Lehet újra összejönne a dolog, de többet ér, ha jól érzed magad!

2011. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második,harmadik... megkérdem szépen azokat akik nem tudnak válaszolni szépen azok ne is válaszoljanak...ez már pofátlanság..ha nem hiszitek keressetek rá hírekben is többször mutatták és képzeld minden este tusolok...de tudod mindenki magából indul ki... eslő,negyedik köszönööm szépen... még annyi hogy a rokonunknak akinek van ilyen mágneses ereje..az már kb 50 s megvan neki... nem lesz rosszul...stb:D... énis kitudnám alakítani lassacskán?
2011. okt. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!