Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Életben ért kudarc álmaimban...

Életben ért kudarc álmaimban kísért, hogyan tudnám elengedni?

Figyelt kérdés

11éve egy osztálytársnőm elszerette az osztálytársamat, akivel kialakulóban volt vmi.

11éve nem találkoztunk, de havonta min 2-3szor álmodok velük, néha a csajjal, néha együtt vannak. A jelen életemben már rég nem számít ez, férjem van, gyerekem, szerintem a kudarc bosszant tudat alatt, h a csaj jobb volt, ma reggelre pl terhes voltam 1 babával, a lány is ott volt, ő ikrekkel, tehát 2 gyerek, lepipált, gondolom. Hogyan tudnám őket elfelejteni, kiűzni az álmaimból? nagyon idegesít. Köszi a válaszokat!


2011. okt. 27. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Érzelmileg nagyon mélyen érintett, hogy a barátnőd elszerette a párodat. De hidd el, ha a párod "elszerethető" volt, akkor ő téged nem is szerethetett olyan nagyon, mint ahogyan te szeretted őt. Éppen ezért, nem biztos, hogy a barátnődre kellene elsősorban haragudnod, hanem a barátod szerelmét kellene megkérdőjelezned.

2. Az maradt meg benned, hogy te rosszabb, csúnyább, stb. vagy, mint a barátnőd, pedig ez nem igaz. Mint látod, a férjednek, kis családodnak Te vagy a legszebb, a legjobb, a leg többet érő. Ezeket a gondolatokat forgasd az eszedben, ezekre gondolj, bármikor is eszedbe jutnak a régi idők.

3. Nekem is voltak (hasonló) visszatérő álmaim, valaki azt mondta, hogy az agy és a lélek éjszaka, amikor a test és az ész pihen, próbálja ezt az érzelmi traumát feldolgozni. Amikor "végez vele", megszűnnek ezek az álmok is.

4. Vagyis rásegíthetsz azzal, ha visszahelyezed saját önértékelésedet arra a szintre, ahova az kell, ha tisztában vagy saját értékeiddel, és ennek megfelelően tekintesz önmagadra.

2011. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, valószínűleg az akkori önértékelésemmel van a gond, de nem értem, ez miért érdekel engem álmomban még mindig, nappal nem gondolok rájuk, nem érdekel mi lett velük, a mai önértékelésem teljesen a helyén van:-S
2011. okt. 27. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert akkor nem sikerült feldolgoznod azt az érzelmi traumát, jó mélyen eltemetted magadban. De az ilyen eltemetett fájdalmak lelkünk mélyéről szeretnének a felszínre kerülni, hogy távozhassanak. Ezért éjszaka még előjönnek álom formájában, de ne törtődj vele, a lélek teszi a maga dolgát. Te pedig örülj és szeresd továbbra is kiscsaládod, és éld velük boldogan az életed!
2011. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodással elvileg el lehet tüntetni a rémálom alakokat, alighanem a te esetedben is tudna segíteni. A tudatos álomban konfrontálódhatsz a kellemetlen (vagy pusztán érdekesnek tűnő álomalakkal) és megpróbálhatod kideríteni, hogy mit keres az álmodban, mit is reprezentál és miért.


Bővebben itt olvashatsz erről: www.tudatos-alom.hu

2011. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat!!!!
2011. okt. 28. 09:20
 6/6 anonim válasza:
Szerintem,találkozz vele,hogy tisztán lásd,és lezárd a multat.:)Lehet,ronda,és elhizott nő lett belőle..)
2011. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!