Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne eladni a...

Hogyan lehetne eladni a lelkem az ördögnek, hogy végre szép lehessek külsőleg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
Előző életedben gonosz voltál, most így bűnhődsz.
2011. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
0%
Azt hiszem nem csak csúnya vagy, hanem hülye is!
2011. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 homo ludensz ***** válasza:
100%
Ne hülyézzetek le senkit! Egy kérdése volt, vagy tudtok érdemben válaszolni vagy sem. Képzeld el hogy egy bomba nő megy ügyet intézni ahol férfiak az ügyintézők vagy egy kevésbé mutatós valaki, na kire hogy fognak figyelni? Önbizalom,kisugárzás,karizma ez az amit gondolom hogy hiányolsz magadban. Ez viszont elsajátítható és növelhető.
2011. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
100%

Mindenkink - aki épp olvassa: Sziasztok


Kedves kérdést feltevő:

Sok értékes és megfontolandó választ kaptál, nagyon nem is maradt ki semmi a Számodra integrálandó lényegből...

35 éves, egészséges férfi vagyok, van némi tapasztalatom Nők terén. ;)

Nos, valóban igaz az, hogy a szépség belülről fakad! Ez nem csak egy szlogen, vagyis tévedsz, ha azt hiszed, hogy csak az.

Nagyon sok lánnyal tapasztaltam azt, hogy aki cicababát farag magából, annak az a téma (a cicababásítás) szinte teljesen kitölti az idejét/értelmét. Valóban lehetnek gyönyörűek, stb, de sok esetben tapasztaltam, hogy kb olyan bonyolultak, mint az a kis izé, amivel az ajtót szokták kitámasztani. ;) (nyilván, akinek nem inge...)

Szóval igazán nehéz volt sok esetben bármi komolyabb témát elkezdeni feszegetni Velük.

Míg az úgymond kevésbé szép leányzóknál sokszor tapasztaltam, hogy: olyan értelem sugárzott ki/át belőluk/rajtuk, olyan kacérság, humor, akkora báj, kedvesség, sorolhatnám, hogy olyan vonzerőt ébresztettek bennem lelki s testi szinten, hogy nosza. Ok, ennyi talán elég, hogy a hétköznapi megfogalmazás (az előttem szólókkal együtt) teljes legyen.


Másik gondolat (bár írtad, hogy csak megfogalmazás, hogy kinek akarnád eladni a lelked):

A gonosz munkája abban rejlik, hogy elhitet Téged. Ő a nagy vádló, stb. Elhiteti Veled, hogy nem vagy tökéletes. Noha Isten Atyánk Téged azért teremtett ilyennek, mert... Ő így szeret téged, s gondja van rád. Az élet, amiben épp most, itt élsz, a Te fejlődésedet, csiszolódásodat szolgálja.

Egy példa: Ha kalandtúrára, hegyet mászni, vagy barlangászni mész, ahol valszeg igazán mocskos, izzadt, büdös és a végére hulla fáradt leszel, oda valszeg viszel magaddal bakancsot, strapabíró, vagy ócska ruhát, csákányt, kulacsot, stb-stb. Most képzeld el, ha egy ilyen szerkóban megjelennél egy esküvőn... Elképzelted?

Ugye?

Minimum furcsán néznének rád. S meglehet, tisztelettel megkérnének, hogy "menj már innen".

Az inkarnációd, amit épp megélsz, lehet, hogy olyan, mit a kalandtúra. Lehet, hogy nem a legszebb kosztümben jelentél meg, s lehet, hogy meg is izzad az ember, de a legalkalmasabb, legszükségesebb dolgokkal vagy felszerelve.

Nyugodj meg, s élvezd az utazást. (Magam részéről inkább választok egy ilyen "eriszd el a hajamat" party-t, mint egy esküvőt!)


Remélem, hogy hasznodra voltam a nézőpontommal. ;)

Kitartás! Kívánom, hogy légy boldog. (Ez is belülről tör elő, találd meg)

2011. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
100%
Egy barátom hosszú ideje járt egy rémesen ronda lánnyal és mikor egyszer rákérdeztünk, miért van ez, azt válaszolta. "Gyerekek, olyan istenien soha senki nem fuvolázott nekem, mint ez a nő - képtelen lennék elhagyni!"
2011. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

"Előző életedben gonosz voltál, most így bűnhődsz."


Gondoltam valami ilyesmire is:).


"Azt hiszem nem csak csúnya vagy, hanem hülye is!"


Te biztos soha nem érezted magad világ életdben azt, hogy magad alatt vagy, gondolataid mindig tiszták és sohasem zavarosak:). Nem baj én nem hülyézlek le, mert nem ismerlek.:)


" Ne hülyézzetek le senkit! Egy kérdése volt, vagy tudtok érdemben válaszolni vagy sem. Képzeld el hogy egy bomba nő megy ügyet intézni ahol férfiak az ügyintézők vagy egy kevésbé mutatós valaki, na kire hogy fognak figyelni? Önbizalom,kisugárzás,karizma ez az amit gondolom hogy hiányolsz magadban. Ez viszont elsajátítható és növelhető."


Köszönöm,hogy legalább valaki(k) mellettem vannak:)

Hogy én hányszor voltam úgy, hogy na most akkor szerzek egy kis önbizalmat,,, de mindig visszaestem. Azóta is azért fejlesztem magamban, még ha kevés sikerrel is.


"ma 07:53"


Köszönöm, hasznos volt természetes. Igazából nem azzal van a baj, hogy nem lehetek szép, hanem a vágyódás azért, hogy szép legyek. Ha el is fogadom magam 100%-osan majd egyszer valahára, a vágy még mindig ott lesz, hogy bár szép lehetnék. Az érzése, az ami sokszor téveszmébe csal, és nem tudok mit tenni ellene belekerülök egy ördögi körbe. Most is abban vagyok. Próbálok kimászni belőle.:D Csak belegondolok milyen lenne az, ha mindennap úgy néznék tükörbe, hogy nincs gondom semmivel , mindennel elégedett vagyok amit látok vissza..:) Egyébként pozitív vagyok sokszor, ezeket a vívódásokat inkább csak magamban szoktam lejátszani, csendesen.

De azért köszönöm. Neked is minden jót kívánok!

Üdv.

2011. nov. 15. 21:01
 37/46 anonim ***** válasza:
A külsőn sokkal könnyebb alakítani, mint a belsőn, csak kitartás kell, nem vagy egyedül.
2011. nov. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:

A lényeg a következő:Ahogy igy elnézlek téged,ezen még az ördög sem tudna segiteni..

Valószínűleg a szüleid nem éppen azok a szépségek közé tartoznak,igy amien a szülő,olyan a gyerek szokták mondani..Sosem kedveltem az olyan lányokat akik egyrész bűn rondák,és hangoztatják is,de legalább öszinték..Fura hogy milyen bízarúl hatalmas külömbségek léteznek pl:szépség királynő(modell) vs. szikla alól elömászott boszorkány(golem,rémkoppantó)..Bízar dolgok ezek..Hála istennek hogy én nekem nincs ilyen sorsom..Büszkeségem,egom,kisugárzásom hatalmasabb mint az univerzum,ergo csillagrendszer..Te meg még a szobádban lévő legkisebb párnát sem érted el az önbizalom méreteket tekintettel..A következő a szitú:ha eladod a lelked az ördögnek,ravaszsága azt fogja elhitetni veled hogy szép vagy,de valójábban mitsem változtál,mert mindenki más számára visszataszitó maradsz..miután ez megtörtént,azonnal elviszi a lelkedet és a pokol tűzében fog égni örökkön örökké..Az ördög a részletekben rejlik,nem tudtad?Biztos megbuherálná valahogyan a kérésedet...Kettö(plasztika):Michael jackson a példaképed?Agyba föbe plasztikáztatnád,varratnád,szabatnád magad,amig az orrod lenem szakad?Voldemort szeretnél lenni?Nem gondolkodtál el azon hogy mit keresel te ebben az életben?És mire jutottál?Eldönthetnéd már...egyszoval ennek igy semmi értelme.Soha nem lesz kellő önbizalmad,igy születtél ez van..Van aki fogyatékos,beteg ember,megint van aki olyan ronda hogy az már egy félig elfuserált mutáns.De van az ellentetje is...Ezekbe a csoportokba osztodik az emberiség..Persze vannak más csoportok is,de ez nem ide tartozik.A lényeg hogy azonnal kezdjél valamit magaddal,mert életed hátralevő részét igy kell majd eltöltened...Sok okosság elhangzott itt,szoval szedd ösze magadat,de nagyon gyorsan,mert igy soha nem kapsz egy farkat magadba...Férfi vagyok,csak hogy tudd!

2011. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

És mi lesz akkor ha épp egy olyan férfibe gabajodsz bele akinek lélek nélkül nem kellesz? Ez eszedbe jutott már?

Én legalább olyan nagyon szerettem volna mérnök lenni,min te szép. - Egyébként a szépség múlandó,a jóság maradandó. - Még imádkoztam is azért hogy sikerüljön. Hiába. Hogy méárt nem az hosszú téma.---kihagyom. --- 60 éves múltam mikor írtam valamit: www.osys.hu/biromiklos s csak amikor már leírtam,tudatosult bennem: Velem ez volt Isten célja,s nem az hogy ki vagyok mi vagyok. Istennek nem az számit,hogy mennyire tudunk megunk alá esni,hanem az,hogy elvégezzük-e a ránkbízott feladatot. Isten mindnyájunkat szeret .Úgy ahoga vagyunk. A kérdés csak az: Hagyjuk-e magunkat vezetni. Tüdős Klárának van egy írása: ADD IDE A KEZEDET. Ha találkozol az írással ne dobd félre .olvasd el

Iste gazdag áldása legyen életeden!

2011. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Nem a külső számit...többet és ha a belső rendbe van...a külsőddel soha nem leszel elégedett.
2011. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!