Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetne eladni a...

Hogyan lehetne eladni a lelkem az ördögnek, hogy végre szép lehessek külsőleg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:26
1 2 3 4 5
 41/46 Luciferus válasza:
A lélek eladása nem hókusz pókusz kérdése véleményem szerint!A negatív oldal anyagias! Tehát végy egy telefont erotikus fehérneműt és vállalj minden perverz dolgot hirdetésbe pénzért! Hídd el amennyi beteg ember van a külsőd nem számít majd csak hogy kiélhessék magukat! Hipp-hopp összejön a plasztikára a pénzed,utána meg lehet árat emelni és folytatni a karriert! Ha már nem bírsz tükörbe nézni de pénz van rogyásig kezdheted a drogozást! Innen már csak egy hajszál hogy az "ördög" benyújtsa a számlát! A lelkedért és az önbecsülésedért így vehetsz szépséget javakat és pillanatnyi "boldogságot"! A számla viszont be lesz nyújtva szigorúan! Sok fiatal lány ezt csinálja de majd kérdezd meg tőlük kb.10év múlva megérte?
2011. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:

Ohó,11-12 08:59 nem találkoztunk mi már valahol?:D

Konkrétan a I. Gyermekklinikánál,amikor anyám tolt műtét után a tolókocsiban,mert felkelni nem tudtam,és egy kedves ember azt a magyarázatot adta a gyermeke kérdésére (Mi szerint miért van az a kisfiú abban a tolószékben),hogy mert előző életében nagyon gonosz és rossz volt?


Ha a tippem jó volt,akkor üdvözöllek innen,és üzenem,annyira nem lehettem még sem rossz,mert csak szervátültetett vagyok,de béna,szellemi fejlődésében visszamaradott nem.:)


És most komolyra véve a szót.


Teljesen hidegen hagy,ki miben hisz.

Felőlem a medvedisznóemberek reptoidokkal való szövetsége által történt univerzum keletkezés elméletét is hirdethetitek,de ekkora érzéketlen tahó lenni,az már a legalja mindennek.


Hogy képzeli az ilyen ember,hogy egy áltudományos baromság miatt megbélyegzi a betegek,"csúnyák",szegények tömegét?


Most komolyan,legközelebb elkezdesz viccelődni egy fél lábúval,hogy a másikkal biztosan lerúgta az előző életében valamelyik papot,vagy mi a bánat?


Esetleg majd jó 50-60 év múlva meg az ilyenek minden láb nélkülire azt fogják mondani,hogy Pepe volt előző életében,és a sok lerúgásért kapta?


Ez így leírva nagyon vicces lehet,de a másik szemszögéből annyira humoros,mint 404 és bandája.

2011. nov. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

A szépséged egy ideiglenes állapot, legfeljebb pár tíz évig tart, az életed sem sokkal tovább. A lélek eladás örökkévalóságra szól, és nem jelent boldogságot, ha megkapod érte a szépséget.


Ez komolyan megérné?

2011. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Hosszú ódákat zeng mindenki igy nem birtam már olvasni öket:D

szal elsö és legfontosabb

egészséges vagy?

mert ha igen ne hagyd el magad

testedel van baj? sportólj edz

élj egészségesen

etöl az arcod is kiszépül idövel

mosolyogj

ápold magad rendesen

.

ha a jelemedel van baj azon az ördög se segít vagyis leginkáb az nem

eznekem inkáb fogyokúrába ilö kérdésnek tünik föleg a válaszok alapján

nemtom else képzelni ha egészséges vagy milyen csunyaságod lehet mindenki máshogy néz ki ez van

sok jónak tünö választ látam amugy.

hajrá a lényeg ne hagyd el magad és várj az ördögre az maximum bün ócsmányá változtat és jót nevet:p

2011. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

"Hosszú ódákat zeng mindenki igy nem birtam már olvasni öket:D

szal elsö és legfontosabb

egészséges vagy?

mert ha igen ne hagyd el magad

testedel van baj? sportólj edz

élj egészségesen

etöl az arcod is kiszépül idövel

mosolyogj

ápold magad rendesen "


Az arcod egy plasztikai sebésztől fog megszépülni.Kedves utolsó szerinted edzéssel megváltoztatható az orr mérete és formája?Hát nem.

2011. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Most úgy döntöttem még is írok, ha már ennyien írtatok. De valahol már lezártnak tekintettem a kérdést, így nem akartam írni. :D Na mindegy...


Nem, az alakommal nincs baj.


Csak a fejemmel. Azon maximum egy plasztikai sebész változtatna.

2011. nov. 28. 19:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!