Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtán kívül lehet valaki...

Tudtán kívül lehet valaki rosszhatással egy másik emberre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mint pl: az energiavámpír. Nem az energiavápírokról szeretnék kérdezni csak példa volt.Ismertem egy embert 10perc alatt leszívta mnden energiám, úgyhogy nem is tudott róla.

Szóval az lenne a kérdésem lézethet e olyan ember aki tudtán kívül gátolja a másikat. pl: két barátnő közül az egyik a másikat.


2011. nov. 22. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincsenek energiavámpírok.
2011. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vannak
2011. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy két ember semmilyen szinten nem tud egymásra hangolódni, ilyenkor fárasztónak tűnik. Én épp most voltam így. Van egy ügyfelem, akit amúgy kedvelek, de ma különösen idegesített. Nem tudom miért van ez.
2011. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Advocatus Diaboli ***** válasza:

szeretem nézni, ahogy egyre jobban hülyülnek az emberek^^ ENERGIAVÁMPÍR.....:D

az előttem válaszoló viszont okosat mond:)

2011. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Nővéremmel nem tudunk egymással mit kezdeni.

Próbálok kedves lenni vele, szerintem ő is, de nem tudunk egy hullámhosszra kerülni.

Nagyon elfáradok, ha náluk vagyok.

Két napig ki vagyok ütve tőle és a férjétől.

Fáradt vagyok, kiábrándult, ideges, feszült.

Ezért inkább nem megyek oda, és nem is megyek velük sehova.

De nem tudom, miért van ez.

2011. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12:18 voltam. Időközben elgondolkodtam a dolgon és megpróbálok következtetni. Miért idegesített ma az ügyfelem, akit amúgy kedvelek és már medence partiztunk is együtt korábban? Mert amikor partiztunk kipihenten ráértem csacsogni mindenféle hülyeségről, ma meg valszeg ingerült voltam, ő közben lökte a szokásos stílusát, amihez nekem nagyon pihentnek kell lennem, hogy azonosuljak vele, de ma épp nem voltam az, ráadásul hangosan rágózott. Tehát arról lehet szó, hogy benne vagy egy dologban, egy problémában, egy gondolatmenetben és ha kissé fáradt vagy, gyenge, ebből ha valaki kibillent elveszíted a saját fonalad és nehezen tudsz vissza térni hozzá. Ha mind e mellé még egy kis ingerlékenység is társul, azt veszed magadon észre, hogy nem magaddal törődsz, hanem még két óra múlva is azzal fárasztod magad, hogy xy mit mondott, hogy mondta, méér mondta, különben is, ő úgysem ért meg stb. Nincs energia vámpír, csak gyenge ember, aki engedi, hogy egy jelentéktelen találkozás eredménye akár órákra birtokolja a szabad akaratát. Sajnos néha én is ilyen vagyok, bár nem a fent említett ügyfelem miatt, hanem pl. a sógornőm olyan, aki egy fél órás beszélgetés alatt olyanokat tud mondani, amitől a hajam két napig égnek áll. Tudom, hogy ezt nekem kéne okosan kezelnem és elfelejteni, nem pedig rágódni rajta egy napig. Én vagyok a hibás, hogy hagyom, elvigye a gondolataim, remélem érted hova akarok kilyukadni. Nincs energiavámpír, csak befolyásolható ember. Én is befolyásolható vagyok, de igyekszem tenni ellene. Remélem segítettem.
2011. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bölcs vagy és igazságos.
2011. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak energiavámpírok, ezen az oldalon így nevezik őket: "troll", "reptoid", "UFO kutató", "Árpi", "Tamás", "lyukas óvszer miatt teherbe eshetett-e?", "3 hete késik baj van?"
2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. aki még nem találkoztt olyan emberrel, aki elszívta volna az energiáját, az nagyon szerencsés.de ami késik nem múlik.
2011. nov. 22. 17:34
 10/14 Athena Angyal ***** válasza:
sajnos igen.tudatosan vagy tudatalatt is.pl:átveszitek egymás szokásait úgy h nem is tűnik fel. Vagy azért mert kötődtök egymáshoz vagy pegid azért mert egyszerűen a taársaságodban van.
2011. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!