Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudtán kívül lehet valaki...

Tudtán kívül lehet valaki rosszhatással egy másik emberre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mint pl: az energiavámpír. Nem az energiavápírokról szeretnék kérdezni csak példa volt.Ismertem egy embert 10perc alatt leszívta mnden energiám, úgyhogy nem is tudott róla.

Szóval az lenne a kérdésem lézethet e olyan ember aki tudtán kívül gátolja a másikat. pl: két barátnő közül az egyik a másikat.


2011. nov. 22. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen sajnos létezik ilyesmi. Még ikrek között is. Ismerek olyan testvérikreket, hogy már pici korban a fiú eltaszította magától a kislány testvérét, valószínűleg ez még a magzati korban is meg volt.


Én akkor vizsgáltam meg őket amikor már 18 évesek voltak, és akkor került szóba persze mindnyájan elnevették a dolgot, a testvérek butaságnak tartották és érthetetlennek azt hogy miért nem barátkoznak egymással testközelben, miért húzódik el a fiú a kislánytól.


Amikor játékosan megvizsgáltam őket arról amit megállapítottam természetesen nem szóltam-hisz testvérek voltak, egyébként se hittek a vizsgálódásomba se. Szóval hallgattam, de azt megemlítettem mire vigyázzon a kislány egészségileg-- bár azt se vették komolyan.


A lényeg amiről nem beszéltem, hogy a fiú élzárkózása, hogy "ne is érj hozzám" nem volt alaptalan. Hihetetlenül labilis lélek energiával és test-energiával született a kislány--aminek betegségekben későbbi években meg is lett az utóhatása. Ez a gyengeségét igyekezz másoktól pótolni nem az ember maga hanem a Lelke. Akit erősnek érzett attól elvett egy kis erőt.


A fiú viszont talán ennek köszönhetően arra kényszerült, hogy elutasítsa a közeledését illetve a meglévő energiáinak erejét úgy óvta meg, hogy másnak a közeledésére, az enyémre is, szinte betonfallá" változott, szinte ellökött magától. Még a személyiségébe, az egészségi állapotába se tudtam beleérezni annyira, bekeményített.


Sokszor eszembe jutott azóta is, hogy vajon érzelmileg milyen emberré vált azzal szemben akit esetleg megszeretett, akivel éjjel nappal közösködnie kellett?

Vajon annak megnyílt?- mert a szeretet érzés a szerelem kisugárzó akarja nem akarja ilyen, azt nem lehet tudatosan elfojtani, mint a haragot és az elutasítást.


A lényeg, ha kedveled a barátnődet, akkor soha ne beszélgessetek szemtől- szembe állva, vagy ülve, tarts tőle távolságot, mert a test eleje és a homloklebenyi rész az ami szívni képes.

2011. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

S ilyet hogy energia vámpírok ne is írjon egyikőtök se, mert ez visszataszító és nem szép dolog.


Senki nem tehet arról ha gyenge energiákkal született és valamilyen oknál fogva nem erősödött fel a fejlődés időszakában se. A lélek viszont élni szeretne itt a valóságban a testével együtt, mert csak egyetlen élet lehetősége van.


De ez érvényes olykor idősebbeknél is, hogy már meghalna szegényke az orvosok is minden órában várják, de ha egy olyan valaki mint én ápolja éjszakánként, akkor szegényke képtelen eltávozni, mert annyi energiát leszívni volt képes --megtörtént velem - hogy másnap nem csupán feléledt de evett eleven volt. én pedig hajnalonként megszédültem amíg rendbe tettem szegénykét. Aztán gyanús lett és meghagytam a nappali műszaknak helyette 100 kg os bénát vállaltam inkább a kicsi aszott öreg test helyett. Egyébként tündéri asszony volt és 89 éves.


A lényeg ahogy nem én hoztam rendbe hajnalban csak röpke percekre mentem hozzá, benézni jól van-e.. a második napon eltávozott...ez az élni akarás amely minden életben benne van és természetes, nem pedig elitélendő

2011. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Athena Angyal ***** válasza:
Teljesen igazad van.;)
2011. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Még a párválasztásunknál se mindegy kit választunk. Hiába tettszik, hiába kedveljük az illetőt, hiába egyformán gondolkodunk, ha valamelyik gyengébb energetikailag és képes IS elvenni mástól.Ez tulajdonképpen a szerelem idején ki se derülhet, mivel a szerelem olyan érzelmi feszültség amely felerősíti a lélek energiákat és kisugárzóvá válik tőle mindenki, ugyan akkor saját maga is erősebbé és még gyógyul, fiatalodni is képes.


DE ez a lángolás nem örök-érvényű--még ha meg is marad a szeretet, de nem lángoló szerelemi tűz már! Ha még a személyiség is mássá válik együttlétkor akkor előfordul, hogy az egyik szinte sorvadni látszik ebben a kapcsolatban, betegessé, labilissá válik, egészségileg és idegileg is amíg a másik egyre erőteljesebbé. Alattomos dolog ez sajnos anélkül hogy bármelyikük tudna róla.


Aztán van egy másik dolog. Az alkohol hatása. az alkohol emeli a test-energia feszültségét egy darabig -aztán már elzsibbassza a idegeget, lelassítja a test energiákat.


De amíg nem lassul le, bizony égeti a párjának erejét szó szerint. ezért nem igen szeretem az italos embereket.

Nagyon erős az energiám, régebben egy próbát csináltam egy kis pókkal, sugároztam rá az ujjam hegyéről a kis pók kiszáradt, lábai lesetek és amikor hozzáértem porrá esett szét. Nekem negatív töltésű a kisugárzásom.


a férjem nekem az ellenkező pólusú kisugárzású és épp olyan erős csak pozitív test-energiában.

Ha időnként elmegy a futrinkába" hisz ott tud beszélgetni a komákkal amit velem nem, mert nem érdekel a téma, na akkor szokott egy kicsit felönteni, nem részeg de pityókás.

Ilyenkor szinte éget az energiája test-közelben ezért nem is szeretem ha közelemben tartózkodik amíg ki nem alussza, mert leégetni képes....


Szóval az emberi lény se egyéb, ami által él és mozog és gondolkodik, mint elektro-fizikai lény -Ennyi és nem misztikum.

2011. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!