Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud fekete, illetve...

Valaki tud fekete, illetve fehér mágiát használni? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Csak érdekel a téma,és ezért szereznék valakivel,(aki TÉNYLEG hisz benne) beszélni erről.

Az olyanok,hogy "Ez hülyeség" "Elmebajos vagy" és társaival kíméljetek.


2011. nov. 30. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ismeretlenül aki hozzászólt több évet szántam erre h tanulmányozzam rengeteg könyvtárat végigjártam és nem elsőre sikerült, de nagyon rövid idő alatt lett egy felső kategóriás kocsim, olyan meló amit álmomban sem mertem volna elképzelni és most már nem is kell dolgoznom hanem az életem ennek szenteltem h miként lehetne mégjobban ezt elsajátítani a varangyleves főzést meg meghagyom neked meg a sok szkeptikusnak engem ezek nem nagyon izgatnak hiszen a környezetem sem érti h ezeket nekem miként sikerült elérni de van és kész élek vele!!!!!!!
2011. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

... na,jó. Akkor varázsolj nekem egy munkahelyet.

Mert nagyon-nagyon kell. Semmi más nem kell. Nincs semmim, nem kell semmi. De dolgozni akarok.

2011. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11.. és azt végképp nem értem, hogy miért nem mondod meg, mi a hátulütője?
2011. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
az a hátulütője és eben vagy hisz vki v nem de működik saját bőrömön tudtam meg h lehet vmit elérni akár mágia segítségével de bizony az élet mindig igazságos és amikor vmiből több van ami sorsszerűen nem volt neked megrendelve az életben akkor abból vesz el ami rendelkezésre áll, és a többit a fantáziádra bízom nem egy ilyen oldalon vitatna meg sztem senki hasonló dolgokat ha működne ha nem!!
2011. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a szkeptikusok, akik jól kiosztanak (bár nem tudom, miért járnak ide), de leírom az én történetemet.


Én csináltam fehér mágiákat.

Tudok kártyát vetni, tenyérből jósolni is, mert nagymamám is tudta, dédmamám is, nagynéném is.

Cigánykártya volt otthon, nézegettem kiskoromban, de csak játék volt, az is, hogy néha kiraktam, és be is jött a jóslat.

Aztán arra gondoltam, hogy miért ne próbáljak meg mágiázni egy kicsit, hogy sikeresebb legyek, jobban menjenek a dolgaim.

Csináltam, be is jött, el voltam bűvölve, hogy "Jaj, de jó, működik!"

Na, de a siker-széria fél év alatt végetért...

Mindent, amit így megkaptam elveszítettem, és még azt is, amit előtte elértem.

Nem részletezném, de minden rosszra fordult, nagyon rosszra!

Azóta abbahagytam a mágiázást, és soha de soha többé nem is fogok ezzel élni!

Nagyon veszélyes, ha fehér mágia is, nem szabad csinálni!

Ha jót akarsz magadnak ne mágiázz, még játékból sem, és ártatlannak kikiáltott bevonzásokat sem.

Nem szabad!

Nem szabad beavatkozni a világ működésébe.

Kapsz, amit kapsz, köszönd meg és fogadd el, ha valamit nem kapsz meg, akkor pedig úgy legyél vele, hogy "Így kellett történnie."

Jó szándékból írom: Soha ne élj mágiával!

2011. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
LEtt házam, kettő is két kocsi mellé szupi állás és manapság már szinte semmit sem csinálok de amiért ezt elértem és elvett tőlem a sors nem érte meg, ha célt elakarsz érni ez is egy út sikeres lehetsz de tenni is kell érte, de miután csak egyszer is elfordulsz attól az erőtől akitől mindezt kaptad kamatostul kér vissza mindent és utána agyalhatsz h mi is van??????
2011. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

15-nek KÖSZÖNET!!!(majd küldök vmit, üzenetben)

14-nek. a "fantáziám" egy régi szólás-mondásra emlékeztett: valami olyasmi, aki szerencsés a kártyában , az szerencsétlen a szerelemben.

2011. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

hopp:javítás!:

16-nek KÖSZÖNET!!!(majd küldök vmit, üzenetben)

15-nek. a "fantáziám" egy régi szólás-mondásra emlékeztett: valami olyasmi, aki szerencsés a kártyában , az szerencsétlen a szerelemben.

2011. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hopp!javítás 2: mégis a 16 a jó !! ajjaj :(
2011. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
vagyis a 17 ! :))))))))
2011. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!