Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El tudnék átkozni valakit?

El tudnék átkozni valakit?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok és lány.Egy fiú az osztályomból állandóan csúfol mindenért. Mindig kinevet,egyszer azért,mert alacsony vagyok,egyszer a szemüvegem miatt... Legutóbb meg beletömött (majdnem) egy db. vattát a számba.... UTÁLOM!! ( 12 éves vagyok)

2011. dec. 1. 17:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem muszáj vallásosnak lenned ahhoz, hogy átadjad Jézusnak az életed, éppen most írta nekem ezt egy lelkész: Isten akkor se hagy el, hogyha csúfolnak. Magyarul ez volt a lényege, csak más témával kapcsolatban.

Mondj el egy imát teljes szívedből: "Jézus! Én most átszeretném neked adni a életemet. Bocsáss meg az eddigi bűneimért. Kérlek fogadj el úgy ahogy vagyok, legyél a lelki Vezetőm. Ámen!" Még kiegészítheted.

Ahogy mondtam nem muszáj vallásosnak lenned, érezni fogod, ahogy Jézus szeretete beléd költözik, és ezután leszek vallásos. Ilyen egyszerű, csak teljesen őszinteségből kell beszélni, és minden rendben lesz.

Tényleg létező erők ezek, én se hittem bennük sokáig. Neked se muszáj, de aki egyszer megtapasztalja sohasem kételkedik. Én nem akarom bizonygatni, hogy létezik, mert én tudom.

2011. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"aki megtapasztalja tudja..." erre annyi, de annyi mentalisták által kreált megtapasztalást lehetne sorolni hogy azt már fájna mindd leírni. rengeteg sima pszichológiával magyarázható jelenséget tudnak kreálni, sima egyszerű emberek is, amire azt mondanád te laikus h "b*zdmeg te vagy az isten vagy mi..." ..és mégsem. úgyhogy ne beszélj nekem megtapasztalásról.

az meg h ne jóst kérdezz hanem jézust....hát erre csak anyit, kiskormomban én még mindent istentől kérdeztem, de válasz az nem nagyon jött. ellenben olyt még nem láttam h egy jós nem mondott volna valamit, még ha nem is igaz.

jöhetsz a vallással meg h tudományal nem lehet bizonyítani a hitet, persze, csakhogy mindent lehet tudománnyal bizonyítani ami létezik, csak az egy felsőbb tudomány lesz amit te, de még én sem értek. ...nomeg ha isten mindent tud, nyilván tudja a tudományt is...bizonyíthatná magát, ha annyira bizonyságot akarna adni...


a témáról a véleményem kérdés szempontjából pedig továbbra is az:

el tudnál átkozni, nem is ütne visza. de én ezt 2 okból nem fogom leírni hogyan:

1) nem adok töltött fegyvert vadidegen kezébe, aki aztán lehet az én fejemet is célba veszi.

2) ne bánts olyat szellemileg, akit fizikailag nem tudnál. (magyarázat: ha fizikailag pszichés problémákat okozna pl az emberölés, akkor azt átokkal se csináld, mert ugyan úgy elő fog jönni a "jobbik" éned és kínoz majd a bűntudat, ehhez meg én nem asszisztálok.)

2011. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni előttem szóló, én csak az igazságot keresem, és Te is gondolom.

Viszont a pszichológia is egy elégé szar tudomány, vannak igazak is benne, de legtöbbjük hülyeség.

Legtöbb pszichológiai beteg szellemi/démoni megszállottság alatt van az elmegyógyintézetben, és nem tudják kezelni, mert itt a pszichológia és a gyógyszerek csődöt mondanak. Ezt tapasztalatból mondom, mert van egy elég ilyen közeli ismerősünk.

És oka lehet annak, hogy Isten nem válaszolt neked, ezt csak Te tudhatod.

2011. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

megszálottság miatt pszichiátrián..ehh..sztem te is vonulj be, mielőtt még ránkszabadítasz egy csomó őrültet "nekik csak ördögűzés kell" címszóval.

vagy netalántán vannak referenciáid? fel tudsz mutatni X > 4 beteget aki egy ilyen szeánsz után már több mint 10 éve tünetmentes, mert ha igen, le a kalappal.

2011. dec. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Won ***** válasza:

Oh!

A vitába most szólok bele, s csak a kérdezőnek próbálok válaszolni.


Megértem a helyzetedet, tényleg szörnyű. Lehet, hogy ő ilyen, de te legyél jobb, s ne akarj ilyenné válni! Az átok tényleg nem helyes dolog sőt...

Nem elátkozni kellene, hanem észhez téríteni. Próbálj a szívére hatni, ha már az eszére nem megy. Legeslegvégső esetben egy jóindulatú elhárító varázslat esetleg, de csak esetleg.


Legyetek áldottak, Won!

2011. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Vele az a baj,hogy khm,khm cigány khm,khm. Tehát senki nem tud rá hatni.Ha az of. lecseszi,akkor utána ugyanúgy folytatja.Amúgy egy barátja sincs,amit meg is értek.
2011. dec. 4. 16:15
 27/32 anonim ***** válasza:

"A fehér és a fekete mágia is az ördögtől származik"

Gratulálok kedves válaszoló aki ezt írta , ezzel pontosan bemutattad mekkora az agyi kapacitásod :) Képzeld el a mágia sokkal előbb volt mint a te "Istened".Ezért utálom a kereszténységet , mindent tagad amitől fél , és amelyik vallás nem ért vele egyet azt el akarja pusztítani, ez volt a boszorkányüldözésnél és a keresztes háborúnál. Ez az oka annak hogy gyűlölöm a kereszténységet , a papokat és az egyházat.Ennyi erről a véleményem.

2011. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Kérdezőnek: körülszimatol(tatsz) a házuk táján, hogy miért lehetne őket följelenteni. Minden bizonnyal a családja csak bátorítja erre a viselkedésre, tehát, ők is hibásak. Azonnali, modern, elegáns megoldás. (adócsalás, jogtalan segély fölvétel, másolt lemezek, esetleg durvább dolgok) Persze névtelenül. Vagy, ha kiprovokálod, hogy megverjen, akkor gondoskodj róla, hogy legyen bizonyíték és készíttess látleletet, pereld be a családját több millió forintra. Egyébként ha hiszel abban, hogy az átok hat, emellett az is megéri, mert a cigányok erősen hisznek benne és pontosan ezért rettegnek tőle, tehát hat rájuk, ha tudnak róla.
2011. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Zeronx ***** válasza:
Kezdöként egyetlen esélyed van hogy ne üssön vissza szerintem. Ez pedig a bölcsek köve. DE sajnos ez is az ördögtöl származik. Emberi lelkek kellenek a tökéletes bölcsek kövéhez. Egyébként ezt az alkimisták probálták létrehozni hogy aranyat tudjanak csinálni vele, vagy az örökkévalóság elixirjét, vagy embereket feltámasztani. Sajnos ez a bölcsek köve nélkül nem lehetséges (az átkot kivéve, de anélkül én azt sem ajánlanám) Amúgy pedig az önuralom az amire szükség van az ilyen emberekkel teli világban. És sem az alkímiához sem a mágiához nem szabad fordulni. Bár én nem hiszek Istenben, de ez megint két oldal szembenállása :) Nem tudom ez mennyit segített. :))
2012. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Won ***** válasza:

Bölcsek köve? Nem tudom... Szerintem úgy se, hisz a kő birtoklása nem ment fel a karma büntetése alól. Szerintem. :)


Won

2012. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!