Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell angyalokat idézni?

Hogy kell angyalokat idézni?

Figyelt kérdés

Katolikus vallású vagyok, és szeretném az angyalok segítségét kérni abban, hogy legyőzzem a félelmem, elmúljon a szorongás. Remélem lehetséges.


Mit kell tenni?



(bunkó, beszólogatós embereket nem kérek, pláne karácsonykor)


2011. dec. 25. 08:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
az angyal a te lelkedben van ,nem kell megidezned mert veled van mindig. csak beszelgess vele estenkent es akkor legyozhetsz minden szorongasodat!
2011. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Így van az angyal mindenkiben van ne mástól várd a segítséget.
2011. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"Így van az angyal mindenkiben van ne mástól várd a segítséget."

Tudod annyira egyszerű mondani, hogy ne mástól várd a segítséget. Én próbálok magamon segíteni, de nem megy.

Feltételezem neked még soha nem volt szorongásod, így állandó félelmed se. Megsúgom nem épp kellemes karácsonykor.


(Most az orvos témát hagyjuk, kérlek. Egyedül is lehet hogy menni fog, csak szükségem van egy kisebb támogatóra, egy angyalra.)

2011. dec. 25. 08:51
 4/26 anonim ***** válasza:
Angyalt nem kell idézni, csupán kéni, pl szólítsd egy arkangyalt, és kérd, hogy segítsen.
2011. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Na jó leírom amivel más nem akar megbántani. A vallások/tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet angyalt idézni. Ugyan is az angyal egy kitalált figura/misztikus lény. Lehet hogy létezik de ha igen nem ebben a dimenzióban, hanem halál után (meg ne öld magad). A szorongásról meg annyit hogy megfelelő orvosi terápia mellett kezelni lehet.
2011. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

van itt vmi!!

idézés és megszólítás között nagy a különbség!!!

megszólítás sztem te errre gondoltál az ima és könyörgés formájában történik áhítat és szeretet segítségével.

idézés..nah ez sokkal de sokkal bonyolultabb, volt már aki írt ilyen kérdést ide írtam is neki azóta sem váalszolt h mi van.

ha te idézni akarsz több hetes előkészület ált.ismerned kell a hold és nap egymáshoz viszonyított állását és ezek ismeretében h mikor melyik angyal hívható, a pecsétjét(van néha hívó és elengedő pecsét is),

a pontos héber nevét

idéző szöveg kell hozzá

kell a varázskör amire isten szent neveit és az arkangyalok neve kell nem mindegy miylen sorrendben

és a legfontosabb az áldozat!!!!

emlékszem pár hónapja két fiatal lány írt ide h miként van ez leírtam nekik, de azt váalszolták h ők nem mutatnak be áldozatot, nah akkor mégis miként várod el h megidézd!!

ált illat áldozat kell, megvan h melyik angyalnak miylen virád v füstölő v ezek keveréke kell.és kell véráldozat is!!!!!

azt hiszik ez fekete mágia pedig nem!!!!!

ált egy érintetlen állat vére kell lehet fehér galamb, kos, kecske, a lényeg h az állatnak sose nem lehetett semmi baja, és fel kell áldozni itt is megvan h az áldozati állatot miként kell elkészíteni melyik részét kell elégetni mit megenni az áldozati lakomán az idézés után..jah és ha ebből vmit is össze tudnál rakni h miként kéne csinálni kell az egész ceremónia menetének az ismerete nem mindegy mikor mit miután csinálsz!!

és megvan h melyik holdállásnál kell elkezdeni böjtölni és meditálni a gondolatokat megtísztitani és a köv azonos holdállásnál az idézést végrehajtani!!

remélem kielégítő váalszt adtam!!!

2011. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
Nézd meg, a www.angyalszarny.hu oldalt, ha az angyalokról többet meg akarsz tudni.
2011. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Viccesek a netes oldalak. Megidézni egy magadnál fejlettebb, és intelligensebb lényt, hát... öngyilkosság. Már ha sikerül, de nem fog. Ahhoz vagy mágusvér kellene, hogy csörgedezzen benned, vagy már 20-30 évnyi tapasztalatnak mögötted. Vagy mindkettő...


A netes oldalakat ne vedd komolyan, komolytalan dolgok vannak rajtuk...

2011. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Ha Katolikus vagy, akkor tudhatnád, hogy nincs Angyalidézés!

Ellenben a démonok, vagy Sátán megidézése már lehetséges.

Angyalok vannak, azt nem tagadom, de egy ember sem képes őket megidézni. Akkor jönnek el, ha Isten, Urunknak is ez a parancsa!

Ki gyenge, elbukik, erős megmarad, ez a természet törvénye. Erősits magadon és ne másoktól várd el, hogy segítsenek. Csináld azt, amiben jó vagy!

Az önámítás és a mágia, akármilyen is legyen, az sosem, a jó lelkekhez társul. Hiába a jó szándék, de nem hiába erről szól a mondás!

Ez ne leszólás, hanem tényállás kérdése. A félelmeiddel magadnak kell szembe szállnod és ez, nem könnyű út.

2011. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: Szóval, ha valaki bír egyfajta képességgel, nevezzük mágiának, akkor már jó ember nem is lehet? Na, ez tipikus csőlátású keresztény hozzáállás. Remélem, én értettem félre.
2011. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!