Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell angyalokat idézni?

Hogy kell angyalokat idézni?

Figyelt kérdés

Katolikus vallású vagyok, és szeretném az angyalok segítségét kérni abban, hogy legyőzzem a félelmem, elmúljon a szorongás. Remélem lehetséges.


Mit kell tenni?



(bunkó, beszólogatós embereket nem kérek, pláne karácsonykor)


2011. dec. 25. 08:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Miért kell leírni a keresztény szemléletmódot?

Akárhogy is lehet szinezni, olyan nincs, hogy jó mágia.

2011. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Látom az "idézés" szón vagy ennyire fennakadva. Akkor töröljük el azt a szót, és helyesbítsünk : Hogy kell egy angyaltól úgymond tanácsot, segítséget kérni?

Mert olyanról már hallottam hogy valakire angyal vigyáz meg ilyenek.


Sajnos nem származok vallásos családból, azért ítam le hogy katolikus vagyok, mert azt gondoltam hogy az angyalos kérdésekbe valamiben különbözik a lutheránus(evangélikus) és a kálvinista(református) egyház/vallás.

2011. dec. 25. 16:28
 13/26 A kérdező kommentje:

"Megidézni egy magadnál fejlettebb, és intelligensebb lényt, hát... öngyilkosság." Ez nem a démon idézésre vonatkozik?


Mert úgy tudom hogy az angyalokhoz nem kell hogy sámán legyél, a démonokhoz meg igen!


Ennyi erővel, a papok akik közvetítenek a hívők és Isten között azok is sámánok szerinted?

2011. dec. 25. 16:30
 14/26 anonim ***** válasza:

aki azt a sokat írta az vok

jól gondolta én is h akkor félre írtad h inkább tanácsot akarsz kérni ez már azért máshogy hangzik ám!!!!

2011. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel, a papok akik közvetítenek a hívők és Isten között azok is sámánok szerinted?"

Kérdező: nézd meg ezt a videót és gondolkozz el rajta - http://www.youtube.com/watch?v=LJcMz4HUvlg

Üzenetek a sorok között.

2011. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Angyalt nem lehet idézni, Nem téged szolgálnak.

Kérni lehet, de ha keresztény vagy, akkor az istentől kell kérni, angyaltól minek? Ő is csak kérhet, saját maga nem tehet semmit.


Viszont a leírásod alapján depressziós vagy. Azon pedig magad nem nagyon tudsz segíteni, csakis orvos!

Mindenképpen szedd össze magad annyira, hogy orvoshoz eljuss... kérj segítséget rokontól, baráttól, ha egyedül nem megy. Az orvos tud segíteni.

2011. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A papok nem közvetítenek, ha mégis, akkor mágiát kell használniuk - ez tény, nincs mit vitatkozni ezen. Nem kell sámánnak lenned, ha meg akarsz idézni egy démont. Felhívtam este pár embert, megkérdeztem az angyalokkal való kommunikálásról. Na, szóval azt mondták, hogy az angyalokkal nem lehet felvenni a kapcsolatot, és egy-két példa van rá csak, hogy megidézték őket. Állítólag, annyira tiszta lények, hogy az ember nem képes elviselni még a hangjukat sem, nem hogy a jelenlétüket.

Mivel keresztény vagy, lenne egy két tippem, hogy "mágia nélkül" legyőzd a szorongásod. Azért tettem idézőjelbe, mert ez is egyfajta mágia, de erre minden ember képes egy kis koncentrálással, így talán az Egyház sem ítéli el.

Az első lépés, naponta fél vagy egy órát feküdj le egy nyugodt helyen, és erősen koncentrálj, képzeld el, hogy boldog vagy nincsen semmiféle szorongásod. Miután ezzel végeztél, szintén naponta, fogj egy naplót vagy füzetet, és írd le, hogy mennyire jó napod volt (még ha rossz is), és mennyire jó most már, hogy megszabadultál a szorongásodtól. Hidd el, egy hét után már tapasztalni fogod a változást az életedben.

2011. dec. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Miért kell leírni a keresztény szemléletmódot?

Akárhogy is lehet szinezni, olyan nincs, hogy jó mágia."

# 11/17 tegnap 16:09


Na, éppen ezért írom le a eresztény szemléletmódot. Pusztán az ilyen gondolkodás miatt halt meg több tízmillió ember. Igen, hivatalosan 6 millió, de ugyan már.

Olyan nincs, hogy jó mágia? Ha 21 éves létemre nem használom rosszra, csupán embereknek segítek vele, néha itthon magamnak, akkor is húú, de rossz vagyok? A erőmmel képes vagyok a reménytelen lelkiállapotban lévő embereken segíteni, akkor is csak rossz lehetek? Mert ha az ember pozitív energiát küld a tudtuk nélkül feléjük, akkor már rossz. Életemben egyszer átkoztam meg embert, még fiatalon, ma romokban az élete és próbálom kihúzni a csajszit a gödörből. Ebből tanultam, ma már nem használom sötét célokra a mágiát, még ha dühös vagyok akkor sem. És az a pár fennmaradt máguscsalád(nektek köszönhetően) sem akar ártani senkinek. Általában a hétköznapi emberek követnek el butaságokat, ha mágiával kezdenek el foglalkozni, de tapasztalatom szerint, ha mélyebben beleártják magukat a mágia világába, ők is rájönnek, ez az egész nem azt a célt szolgálja, ha pedig nem, a többi mágus majd leállítja őket.

2011. dec. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

tegnap 11:02 es választ adó vok!

aki az uccsó hsz t írta jól látja a dolgokat!!!

Aki nem ért hozzá és holmi netes oldalról csipeget infókat ilyenekkel tele van minden fórum aki meg vmit is ért hozzá mindjárt jön az én jobban tudom duma nah ezeket kiröhögöm de aki meg kételkedik miért írkál ide?????

van egyébként keresztény mágia, gyakorolják is még manapság is, de ehhez rendkívül tiszta lelki állapot kell, és ha idézel is iylen lényt amihez csak az előkészülethez több hét v hónap kell 8ismerned kell a rituálé menetét)ahogy írtam is a másik hsz-ban, jah és aki már részt vett KOMOLY idézésen amit nem kamaszok csinálnak hanem hozzáértő emberek az tudja h ez több emberes művelet de erre kitérni teljesen felesleges mert ismerni kéne a rituális rendszerét az idézőnek h megértse miért is van ez!!!!!

2011. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

# 18:

"Na, éppen ezért írom le a eresztény szemléletmódot. Pusztán az ilyen gondolkodás miatt halt meg több tízmillió ember. Igen, hivatalosan 6 millió, de ugyan már. "

Te most kikről is beszélsz?

Amúgy is, nem vagyok Keresztény Katolikus Egyház hívő. Őskeresztény vagyok. Hidd el, minket is bántanak ezerrel, főleg az Egyház.


"Olyan nincs, hogy jó mágia? Ha 21 éves létemre nem használom rosszra, csupán embereknek segítek vele, néha itthon magamnak, akkor is húú, de rossz vagyok? A erőmmel képes vagyok a reménytelen lelkiállapotban lévő embereken segíteni, akkor is csak rossz lehetek? Mert ha az ember pozitív energiát küld a tudtuk nélkül feléjük, akkor már rossz. Életemben egyszer átkoztam meg embert, még fiatalon, ma romokban az élete és próbálom kihúzni a csajszit a gödörből."

Fura, engemet is megátkoztak, cigány átokkal, de nem hinném, hogy ezt, komolyan kell venni. Isten tudja, hogy kinek van igazi ereje. Mégis, ezt, idáig, csak tettekben nyílvánult meg - az Embernél.


"Ebből tanultam, ma már nem használom sötét célokra a mágiát, még ha dühös vagyok akkor sem. És az a pár fennmaradt máguscsalád(nektek köszönhetően) sem akar ártani senkinek."

Vagyis, a mágusokat félreértik. Sosem voltak rossz szándékuak. Akkor kérdem én: honnan az erejük? Itt kérek elnézést, ha tényleg, Istentől ered, mert ha erről van szó, azt feltétel nélkül elfogadom. Sosem kételkedem Urunk és a Fia szavaiban. Csak az a kérdésem, hogy a mágiát hogyan használod? Meditációval? Tudod, nem az a fontos, hogy mit csinálsz, hanem azt, hogy hogyan.



# 19:

Nem vagyok szkeptikus (bár nem értem, hogy ők, miért nem írhatnak ide? Nekik is meg van a magyarázatuk).

Azért tudom, hogy léteznek természetfeletti erők.

2011. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!