Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell angyalokat idézni?

Hogy kell angyalokat idézni?

Figyelt kérdés

Katolikus vallású vagyok, és szeretném az angyalok segítségét kérni abban, hogy legyőzzem a félelmem, elmúljon a szorongás. Remélem lehetséges.


Mit kell tenni?



(bunkó, beszólogatós embereket nem kérek, pláne karácsonykor)


2011. dec. 25. 08:24
1 2 3
 21/26 zöldségnyúllal ***** válasza:
Miért pont az angyaloktól???? Imádkozzál inkább a Mindenhatóhoz! /Egy református/
2011. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert a Mindenható nem nagyon szokott válaszolni a megkeresésekre, sem pedig az e-mail-re.
2011. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 User 4574 ***** válasza:
100%

Ellentétben néhány megszólalóval, az angyalok AZÉRT vannak, hogy segíthessenek, és ezt nagy örömmel teszik. Szimplán kimondod hangosan, hogy "Kérlek Benneteket hogy segítsetek nekem ebben és ebben a problémában" A szabad akarat törvényét ŐK aztán betartják! :)

Szorongás esetén Gábrielhez intézd mondanivalód, a negatív erőktől való védelem esetén Mihályhoz. Fizetségként egyet kérnek, gondolj rájuk szeretettel!

2011. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

én meg szoktam gyújtani egy fehér gyertyát, és úgy hívom őket segítségül.:)

Szerintem nem kell ide egy hosszú rítust elvégezni, elég ha hívod őket, kéred a segítségüket.

És a negatívkodókra ne hallgass. Ők mindenre fognak találni valami tudományos választ.

2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szerintem evvel csak magadnak fogsz ártani , az ,,angyalok,, próbálják elérni , hogy az ember lelke elvesszem és ne fejlődjön , és ez nem bunkó beszólás , ez csak egy jótanács :)
2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Legoman ***** válasza:
Igaz az angyalokat nem kell megidézni mindig ott vannak veled és elég csak magadban rájuk gondolni vagy szólítani őket (persze magadban) akkor érzeni fogod ha meghallották, de ne ijedj meg ha nem sikerül elsőre ugyanis az azért nem fog mert most nincs szükséged rá hogy beszélj velük szóval magyarán csak annyi hogy rájuk gondolsz a gyertás módszer nem kell csak a viaszt pazarlod és az előttem levő válaszolónak mondom hogy az angyalok nem rontanak semmit a lelkeden nem fogják hagyni hogy elvesszen a lelked hanem pontosabban inkább a fejlődésben segítenek. (ha van még valami kérdésed nyugodtan írj) :)
2013. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!