Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elátkoztak!? Tegnap elátkozot...

Hxbnvmwue kérdése:

Elátkoztak!? Tegnap elátkozott a piacnál egy cigány asszony. Olyanokat mondott hogy hajjak meg. Meg hogy száradjak el. Mit tehetnék az átok beteljesülése ellen.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
A Sorvadj el! az jó, pont témába vág. Én ajánlom az elolvasását, hogyha a kérdés nem a könyv alapján született.
2012. jan. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

A cigányok mindig átkozódnak, ez tök normális náluk, a saját gyerekeiknek is ilyeneket mondanak.

Ne törődj vele, nem fog bejönni.

Ha bejönne, már fél Magyarország halott lenne, meg rákos, meg elsorvadna.

2012. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
csak azt fogja az átok, aki hisz benne, nem fogsz meghalni.
2012. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor félni valód van valóban ha ki8feszített jobb kéz tenyérrel mondta ezt neked. egyébként röhej.
2012. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
lődd tarkón
2012. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni, vasalt bakanccsal háromszor körberugdosni a piacon az óramutató járásával megegyező irányba, közben a 30 pujája közül kettőt Kelet felé kell hajítani, lehetőleg egy szeméttárolóba, aztán mikor elmész a vállad felett szembe kell köpni zöld csulával. Tuti módszer, nekem bevált!
2012. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ahh, pedig épp azt akartam írni, hogy olvasd el SK Sorvadj el! című művét és megtudod:D
2012. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

...bizonyos esetekben az átok működik és sajna fejben van a probléma

olvastam egy esetröl amikor egy falu sámánja átkozott meg egy szerencsétlent és az illető sorvadni kezdett , végül az orvosok ugy gyógyitották meg hogy gyiktojást adtak be neki valamilyen vizsgálat ürügyén azután pedig hánytatót kapott

és igy kijött belöle az átok ....néhány nap mulva meggyógyult

2012. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Na ne hülyéskedjetek annyit, bár jól esik elviccelni is.

Azt hiszem Gödöllőn történt a piacon, hogy egy cigánygyerek ellopta valaki táskáját és egy életerős, dolgozni is biciklivel járó hapsi elcsípte, elvette tőle a táskát és visszaadta azt. Talán nem is volt semmi különös bántás, de a gyerek szemtől szembe vad indulattal elátkozta valami "köpd ki a tüdőd!" dumával, nem emlékszem a sztorira pontosan. Heteken belül köhögni kezdett a hősünk, orvoshoz ment és menthetetlen tüdőrákot állapítottak meg nála, meg is halt.

Ha Te, a kérdés kedves feltevője még olvasod ezeket a sorokat, akkor megúsztad és valószínűleg még van valami terve Veled a Jóistennek!

Én is mindig erre gondolok halálfélelem esetén: Még nem halhatok meg, mert még "nem váltottam meg a világot", még semmi nagy dolgot nem vittem végbe, tehát még biztos nem tettem meg azt sem, amiért születtem...


Más: Rajtam is volt/van átok: Egyszer eltűnt a tolómérőm a műhelyemből és elátkoztam akire gyanakodtam, hogy soha többé az életben ne sikerüljön neki semmi, amihez hozzáfog! (Nekem ugyanis mindennapos munkaeszközöm volt és kedves, első, drága szerszámom, stb)

Azóta semmit nem tudok befejezni, abba kellett hagynom azt a tevékenységet főállásban, pedig már külföldről is megkerestek és elmentem építőiparba segédmunkásnak, hogy meneküljek, szabaduljak a saját átkomtól. A tolómérő egyébként rejtéjes módon került elő, de semmi nem szűnt meg, csak a hitem az életben.

Nekem tud valaki segíteni?

2012. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Ha valaki Istent elfogadja az életében Urának, azon nem fog semmilyen átok, mert Istennél erősebb Úr nincs. Egyébként pedig működik, nem véletlenül tiltja Isten az okkult dolgokat. Egy hívő ember nem fél sem az átoktól, sem az átkozótól, mert tisztában van ezzel. Sőt ilyenkor az átok visszaszáll arra, aki átkozódik.

Mit tehetnél az átok beteljesülése ellen? - Adott a válasz. Fogadd el Istent Uradnak.

2012. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!