Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha beszerzek egy ilyet az...

Emlya kérdése:

Ha beszerzek egy ilyet az tényleg segiteni fog? Kérlek csak rendes válaszokat irjatok. Köszönöm.

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 13. 22:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet h hat, de az tuti h az a legjobb partnerfogó ha kezdeményezel. Ez nem tesz szerintem csodát, rajtad múlik! Légy nyitott, kezdeményező, kommunikatív és őszinte.
2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezotériában az a egy jó, hogy meghozza az emberek adott rétegének a pozitív hozzáállást és így maguk hozzák meg a "jót" , "szerencséjüket". Szóval érted. Máskülönben őszinte véleményem szerint csak lehúzás.
2012. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha úgy négyet ötöt beletömsz a gatyádba, talán.
2012. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :)))))))
2012. jan. 13. 23:26
 5/13 anonim válasza:

Nem hiszek benne. Szerintem nem csinál semmit, ha magadban nem hiszel, akkor hiába veszel bármilyen mágikus varázs bigyuszt. :)

Ha nem vagy bulizós típus, visszahúzódó vagy (mint én voltam) akkor ajánlom egy netes társkereső oldalt, ahol felregizel, fotóval és csak várnod kell a jelentkezőket. És válogathatsz! ;)

2012. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
NEM SEGÍT! Jegyezd meg, hogy ilyen ezotériai, boszorkányos cuccok, nem segítenek semmit, csak a pénz miatt van... Ha meg segített valakinek, akkor nem ez segített, hanem az elme ereje, mivel elhitte. Az elme erejével elérheted (agykontroll), és még pénzt se kell kidobni.
2012. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem működik ha nincs benned kétség, és sajnos azzal, hogy ide teszel fel kérdéseket olyan válaszokat kapsz amik nagyon logikusak, és tele vannak kétséggel. Racionálisan mindent meglehet magyarázni, még azt is aminek totál semmi értelme. Ugyanis az oktatási rendszer csak a bal agyféltekére épül ami a rációt erősíti, direkt azért, hogy a misztikus dolgokat cáfold meg logikával, de a ráción kívül ott van a emóció amiben nincsen ráció, legalábbis úgy nincs mint a logikában ami lépésről lépésre felépülő rendszer. Szóval ha te hiszel abban, hogy azok a talizmánok segítenek neked bármiben is, akkor működni fog.
2012. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó ég, már ilyen is van?

Akkora pofátlan átvágás ez az ezo-biznisz, hogy már engem is idegesít.

Majd 2000 forint egy kis zacskóért, amiben 3 kis kő van???

Az, hogy van egy nyakláncos féldrágakőből, ami szép, és ízléses kiegészítő, az oké, mert dísztárgy!

Na, de hogy egy ilyen valami "bevonzza" a szerelmet!!???

Egyáltalán hogy mernek ilyet hirdetni?

Ordít ezekről a dolgokról a vállalkozók kapzsisága.

Ne vegyél ilyet, mert semmit nem ér!

2012. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


ez alapján a válaszom határozott NEM. Viszont placebónak jó.


21F

2012. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
babona.....
2012. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!