Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elhagyott a barátnőm 2,5év...

Elhagyott a barátnőm 2,5év utánn mert hülyeséget csináltam. Mágiával vagy varázslattal segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Elveszítettem a barátnőmet,és szeretném vissza kapni , mert úgy érzem ő életem szerelme.Megérdemeltem hogy elhagyott,de szeretném ha vissza jönne hozzám,kérlek segítsetek.

Köszönöm


2010. dec. 8. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

"úgy érzem ő életem szerelme... szeretném ha vissza jönne hozzám"

Ezt már mondtad neki is?

2010. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ő ezt tudja , de most elérni sem tudom sajnos.
2010. dec. 8. 19:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"elérni sem tudom"

Nem telefonon vagy msn-en kell kapcsolatot tartani, elmész a háza elé, becsöngetsz, kihívod. Elmondod mennyire szereted, hogy most már tudod mekkora hülyeséget csináltál, hozzáteszed mennyire megbántad, és hogy ő életed szerelme, nem akarod elveszíteni őt. Olyan kifejezést ne használj, hogy "gyere vissza hozzám" mert úgy hangzik, mintha ő szorulna terád.

És ha megcsaltad - az a konfliktus - sem biztos, hogy megbocsát. Az Életed Szerelmének nagyon nehéz lenne kimagyarázni az ilyesmit.

Szóval előbb próbáld meg magadtól megoldani. A mágia ha sikerül tudod mit érsz el vele? Kényszert. A mágia általi kényszer által ő a tiéd lesz, miközben szabad akaratából nem akarna. Te tudnál így boldog kapcsolatban élni vele a varázslat által, hogy tudod, a mágia által szeret, és nem önmagadért?

2010. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:

Légy férfi! Ne alázd már meg magad!

Aki hülyeséget tud csinálni, az méltósággal viselje a következményeit.

2010. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem,nem megcsaltam,egy bulin voltunk nem nagyon szoktunk eljárni mostanság buliba,mind a ketten berugtunk,ott volt egy haverom is bementünk és én leültem mert rosszul éreztem magam,aztán ránéztem haveromra meg nőmre és behalucináltam hogy van kettőjük között valami , aztán odamentem és barátomat lehordtam mindennek,aztán barátnőm elindult hazafelé és elkedtem futni utánna,utolértem és bocsánatot kértem de ő csak sírt és rángatózott hogy engedjem el,részegség az is volt sajnos dehát ez pont a szallagavató buliján volt sajnos ez a legrosszab az egészben és megint elindult,pofont akartam adni az arcára amit szintén nem kellett volna én idióta azthittem hogy azzal kijózanodik,és a szájára ment mivel úgy rázta a fejét ugye hogy haggyam.utánna hazament ő is én is útközben elhagyta telefonját anyjaékat hívtam és mondták hogy megne tudjákhogy a közelébe jutok,megbántam nagyon :(

eszméletlenül hiányzik,mindent másképp csinálnék ha visszatudnám az időt forgatni

2010. dec. 8. 19:56
 6/13 A kérdező kommentje:

Mágiával kapcsolatban,ha valaki tudna nekem segíteni hogy visszakapjam,megadnék neki mindent hogy jól érezhesse magát.

Eddigis megadtam neki mindent 80százalékban.

Ezek utánn úgyérzem 100százalékban megtudnám neki adni.

2010. dec. 8. 19:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Durva. Mármint a megcsalásnál nem nagyon tudtam indokoltabbat, de ha meg is suhintottad kicsit, az komoly. Főleg ha nyoma is maradt. Szerintem a lány azért is sírdogált, mivel amikor vádaskodtál, lehet már akkor odaütöttél nem? Egyébként: kimondtad a varázsszót. Mindketten piásak voltatok. Ha találkoztok ezt is tedd hozzá. Alkohol befolyása alatt az ember nem a józan esze szerint cselekszik. Nagyon szereted, hallucináltál, és mivel azt láttad, ő a haveroddal kavar pont az iránta való érzéseid miatt hasonlottál meg. Egyébként ha ő is részeg volt, nem emlékezhet kristály tisztán mindenre, lehet tényleg kavart a sráccal. Vagy túldramatizálta az osztásod, mivel ő is hallucinált.

A szülők már más tészta. Lehet nem fognak többé megbékülni veled, és ha elmész a házukhoz megcsapnak. Ha mégis el akarnak zavarni, amíg az utcán álldogálsz kiáltozd hogy "Szeretlek XY, bocsáss meg" Amíg nem mennek utánad sodrófával a szülők, addig is átadod az üzenetet, hiszen a lány szobája sem hangszigetelt.

2010. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen,az apja megfenyegetett,én nem félek tőle,de semmit nem szóltam vissza neki mivel igaza van,szülőknél ez természetes dolog.a másik meg hogy tényleg nem csalt meg haverom is mondta és a barátnőm is mondta.Én elhiszem,na most én nem fogok ott a házuk előtt kiabálni mert egy az hogy égés bár ez érdekelne a legkevésbé,másik az hogy emeletes háznak majdnem a legtetején laknak.

Mit tegyek?Ezért szeretnék valakitől mágiás segítséget kérni mert ő szeret szerintem most is csak ez neki nagy fájdalom volt :(

2010. dec. 8. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Én csak egy kis e-világi segítséget próbálnék adni: szerintem nagyon is járt az a pofon, ha keverget a haveroddal, az nem fogható piás állapotra. Én is voltam számtalanszor hullarészeg, de sosem kavartam félre. Az ital olyan dolgokat szabadít fel, amik már benne vannak az emberben, úgyhogy amögé nem lehet elbújni. És Te se tedd, az ilyen viselkedésért józanul is jár a pofon.

Szerintem itt a fő nehézség nem az, hogy most külön vagytok, hanem kiderült, hogy képes mással harangozni. Ilyen nőt meg nem kell sajnálni, és a szülőkkel se foglalkozz - ha apuci esetleg rád indul, nyugodtan mond el neki, hogy miért tetted, ő is férfi, tudja hogy megy az ilyen.

2010. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BlackSword ***** válasza:
Miért, ez nem hülyeség csinálása? Most már viseld méltósággal...
2010. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!