Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagyon furcsa dolgok történnek...

Nagyon furcsa dolgok történnek vem, de nem tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
Az első dolog nem nagyon cucc és kicsit hülyeség de leírom,az úgy volt hogy az iskolába kitört a ceruzám hegye kicseréltem és mire haza értem tök hegyes volt és volt két látomásom álmomba,az első olyan volt hogy a bőrjakimben fogok egy két ágú gyertyát és nézem a tüzet valóra vált, és nem bírtam egyszerűen elmozdulni csak amikor elvették a gyertyát.( a 2.-ra nem emlékszem :( )

2012. jan. 15. 18:49
 1/4 Nenya válasza:

Várj! Azt álmodtad, hogy áll egy gyertyával és utána ez meg is történt veled? Nem kukacoskodni akarok, csak hogy jól értem-e. (a vesszők hiánya kicsit bezavart)

Amúgy szerintem nagyon sok apró dolog van, amiről nem veszünk tudomást, és így nagyon sok mindenről lemaradunk.

Hegyes lett a ceruzád. Lehet, hogy összekeverted. Lehet, hogy nem...

Igen, vannak megmagyarázhatatlan dolgok, amik csak nekünk megmagyarázhatatlanok, mert túl racionálisak vagyunk...

2012. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

csak nem figyelsz a dolgokra rendesen, és beképzeled magadnak, hogy ezek nem is így voltak ...

osztálytársaim is ezt csinálta egy darabig.:')

az álmos dologra meg annyi, hogy az álmok gyakran megtörténnek....nézz a neten vagy könyvtárba "Álmos könyvek"-et és keress utána mit jelentenek az ilyenek,mint pl a gyertya. tényleg segít! foglalkozz egy picit vele:)

2012. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a ceruza az tényleg kihegyesedett mert az volt akkor a leghosszab ceruzzám és még a legjobb haverom is ráírta a nevét és volt még egy álombeli látomásom,az hogy a szinházba (Szegedi Nagyszinházba)nézek a páholyra és a egy másik haverom fekete felsője van ott és pontosan így volt.
2012. jan. 19. 14:16
 4/4 anonim válasza:
we love Szeged *--*
2012. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!