Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez vonzhat be rosszat?

Ez vonzhat be rosszat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ehhez hasonló kérdés, de szeretném feltenni. Van egy olyan problémám, hogy magammal és az emberekkel kapcsolatban úgy vannak rossz kényszergondolataim, hogy nem ártanék nekik és nem haragszom rájuk. Pl. ilyen meg olyan átkot szórok rájuk. Ezek mind különös szándék nélküliek, de azt hallottam, ez gondolatban lehetséges, de ezek csak kényszergondolatok. Ez vonzhat be rosszat?
2012. febr. 18. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én kifejezetten megkönnyebbülök ha káromkodom és fűt fát kiabálok arra akit utálok.
2012. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, káromkodni én is szoktam, de sose kívánok másnak rosszat.

Köszönöm a válaszod. :)

2012. febr. 19. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Természetesen ezzel nem vonzhatsz be rosszat, ez csak egy tévhit, hogy bevonzod a rosszat, és hogy "visszaüt" az átok, ez csak egy tévhit a megfélelmítésre. A gondolatban való átok nem olyan hatásos, csak negatív energiákat keltesz, viszont nem hinném, hogy elérné az energia a célját.
2012. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a te válaszodat is.

Még azt szeretném megkérdezni, hogy magamnak árthatok-e vele? Vagy ez senkire nem működik? Jó lenne, ha nem működne.

2012. febr. 20. 05:50
 5/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!


TÉVHIT, hogy aki "átkot szór" a másikra azzal árt neki.Ilyen nincs.Ha átkozódsz, annak hatása egyes egyedül rajtad fog csattanni, de rajtad viszont mindenképp.

Valójában ártani a másiknak nem lehet.Itt most örök élet távlatban és lelki értelemben beszélek.Fizikailag lehet bántani valakit, de annak valódi hatása nem a szenvedőn fog megnyilvánulni, hanem a cselekvőn.

Minden amit teszel itt a földön magad miatt teszed.Ez egy út.Tisztulási, vagy romlási tőled függ.De aki tisztulni akar, azt te átkokkal nem tudod romlasztani.Ha így működne a másik emberen is múlna boldogságunk, de az csak rajtunk múlik.

A kényszergondolatokat el lehet hessegetni, ha tudatosítod magadban, hogy te milyen utat vállalsz.A szeretés útját, vagy a szeretetlenség útját.


Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2012. febr. 20. 15:31
 7/12 A kérdező kommentje:
De hogy érted, hogy rajtunk válik érezhetővé a hatása? Mi szenvedjük meg a rosszat vagy csak bepiszkít minket, az elménket roncsolja?
2012. febr. 20. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
15:21-nek: spirituális szinttől függ az, hogy hat -e az átok gondolatban vagy nem. Ha elérünk egy szintet vigyáznunk kell arra, hogy mire gondolunk, mert valóra válhat. És igenis lehet a másiknak a lelkére hatni, de a testére könnyebb, és akár egy lelket is ellehet pusztítani, de maximum az Isteneknek vannak olyan spirituális szinten, hogy eltudjanak lelket pusztítani. Az átok nem ver vissza, ez a legnagyobb tévhit, ezt azért találták ki, hogy megfélelmítsék az emberiséget, és hogy spirituális téren "elhagyott" legyen.
2012. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én szerintem nem vagyok hatalmas spirituális képességekkel megáldva. Végül is eddig se okoztam kárt és amihez biztosan értek, az csak az energiával gyógyítás. Köszönöm a válaszod.
2012. febr. 21. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
A spirituális képességeidet neked kell kifejleszteni, neked kell megerősítened magad. Viszont azt még kihagytam, hogyha az átok, ha jól emlékszem akkor jan. 21-től ápr. 14-ig nem végezhető, mivel úgy állnak a bolygók, hogy visszaver, de ez csak rituálé esetén érvényes.
2012. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!