Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék a mágia útján...

Szeretnék a mágia útján fejlődni és beszélni Istennel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomorultul érzem magam, mert látom mit történik velem. Elsüllyedek lassan. Kérlek segítsetek.
2012. febr. 25. 18:53
1 2
 11/19 Diavolino44 ***** válasza:

Ez egy majd 2000 éves könyvből való idézet nem Istentől!!!

Semmilyen bizonyíték nincs rá, hogy ez istentől való. Az Ószövetség amúgyis mese habbal....

2012. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mindig meg tud lepni, hogy a vallásos emberek milyen szelektíven tudják értelmezni a saját szent szövegeiket. "Ami nekem nem tetszik, az mese habbal, amit emberek írtak, de ami tetszik, az egyenesen Isten szava!"

:)

2012. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Diavolino44 ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, nem hiszem hogy bármilyen írott szöveg át tudná adni Isten üzenetét. Isten "szavát" mindenkinek magának kell meghallania. Amit már leír az a maga képére torzított valóság!
2012. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A Biblia mind Isten szava? Én úgy tudom emberek által teljesen eltérő időpontokban írt és teljesen összeszrekesztett szöveg, amiből azt szedtek ki vagy raktak be amit épp akartak. Tudom, tudom, nem értek hozzá, bocs.

És persze tegyük hozzá, a keresztény istené. A többi párezer vallás valahányezer istenéé biztos nem. Asszem. Nemtom.

2012. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Franz Bardon-Az igazi beavatás útja
2012. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Álmodj
2012. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tudod,ha beszélsz Istenhez,hívő vagy,de ha ő beszél hozzád: bolond. :P
2012. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2012. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dr,Doreen Vitue - Isteni Mágia
2012. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!