Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hova v. kihez kell mennem h...

Hova v. kihez kell mennem h megnézze van e rajtam átok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
hát pld itt ahol én lakom kb 26 kmre van egy pap aki megmondja h van rajtad v nincs es ad imakat amiket minden este el kell imadkoznod es amugy a pap bibliabol "josol"csak annyi h nem tud magyarul.es azt is meg tudja mondani h ki rakta rad az atkot.es amugy tenyleg igazat mond....jha amugy ha hinnel istenben otthon magadban elmondanal minden este legalabb egy mi atyankot meg udvozlegy meg stb es semmi bajod nem lenne es nem is tudnanak rad tobb atkot tenni na de m1
2012. ápr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
isten nem létezik... látta már vki? nem... meg ezek a hülyeségek is h biblia..LOL.. vmi hülye kitalált pár mesét azt beleírta.. ti meg hisztek bennük...pff átok létezik.. mert már találtak ilyen palackokban szerves szarokat amikben gonosz energia van... meg rituális áldozatok is vannak.. meg ilyenek.. átokra van bizonyíték h létezik.. meg a gonosz erőkre is.. de istenre nincs.. szal haggyuk ezt
2012. ápr. 18. 10:28
 13/22 A kérdező kommentje:
az imák meg a bolondoknak valóak.. még rosszat álmodnék tőlük
2012. ápr. 18. 10:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Te tényleg nagyon primitív vagy!:) Ásd el magad, öcsém, egy féregbe több ész szorult, mint beléd.
2012. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Istenben nem hiszel, de átkokban és gonosz energiában igen?LOL

Inkább pszichiáterhez fordulj, aki majd kikúrál az erre megfelelő zárt intézetben.

2012. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs rajtad átok, és ha azért gondolod ezt, mert mindent elszúrsz, vagy sok balszerencse ér, akkor az az ügyetlenséged miatt van nem egy átok miatt.
2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

04-18 14:49 te nagyon hülye vagy, egy féregből sosem lesz főiskolai hallgató, szal nem hiszem h több esze van mint nekem :P, amugyis saját magamat hogy ássam el? xD -.-"

04-18 15:25 járok pszihiáterhez, de semmiből se tud kikúrálni:(

Annapolisz: az h 10 éven át terrozrizált 2 osztályni banda, meg az h egész életemben terrorizálnak a szüleim nem az én hibám... de az h minden gyógyszerre érzékeny a szervezetem ami segíthetne, ez már baromság...se az élet se a halál nem fogad be.. tuti elátkoztak h sose gyógyuljak meg...én már halott vagyok:S

2012. ápr. 23. 17:27
 18/22 anonim ***** válasza:
Az egyik problémád a mentalitásod, ahogy másokhoz állsz, és a dolgokhoz. A másik, hogy bebeszéled magadnak, hogy biztos rontás, meg mindenki hibás. Egyik sem fog segíteni a gyógyulásban. A pszichomókus maximum begyógyszerezni tud.
2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem tud mert érzékeny vagyok mindre
2012. ápr. 24. 14:44
 20/22 anonim ***** válasza:
manapság minden utolsó hülyének van főiskolai/egyetemi diplomája. ezzel be is fejeztem. ég veled.
2012. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!