Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hova v. kihez kell mennem h...

Hova v. kihez kell mennem h megnézze van e rajtam átok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Senkihez! Felejtsd el!
2012. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Átok is van rajtad és kettő démon, akik szívják le az életenergiádat!

Menj el karma oldásra !



Átkot ,rontást kaphattad ebben az életedben is ,de hozhattad az előző életeidből pl.amikor egy átok 7.íziglen hat.


Az átok vagy rontás egy energialény, elementál, amelyet tudatosan, vagy tudattalanul tesznek rád, ill. átkot tudattalanul tehetsz magadra is. Az átok és rontás nyíl, gömb vagy akármilyen ocsmány formaként érzékelhetõ. A lényege, hogy elküldik feléd az átok / rontás lényt, nyílat és te az esetek többségében aggódásaiddal, félelmeiddel hagysz magadon (aurádon) nyitott kapukat. Az átok / rontás bemegy és megteszi a dolgát.


A rajtad található átok / rontás hathat: egészségedre Anyagi jólétedre Sikerességedre Spirituális utadra, lehet még téren, üzleten, lakáson, házon, állatokon , de található termõföldön is.


Magad átkozása

- Ön átok Amikor vesztesként, (Lúzerként gondolkodsz ) pl.: De szerencsétlen vagyok! Nekem soha nem sikerül! Vesztes vagyok!


Ennek ellentettéként,

- áldhatod is magad, ill. életed : Sikeres és gazdag vagyok! Mindent meg tudok oldani! Van rá megoldásom! Gyõztes vagyok!


Javaslom, változtasd meg gondolkodásod, cseréld le önátkaidat ön áldás -sá!!!

2012. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!