Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemidézésnek milyen...

A szellemidézésnek milyen rossz következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Működő, "barátságos hangulatú", szépen lezárt Ouija-táblás szeánszból lehet valami baj?

2012. jún. 5. 13:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
bocsesz a félregépelésért,de fekve gépeltem:D És nem láttam mit írok mindig:D
2012. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Attól függ hányan tábláztatok, hány alkalommal, és alkalmanként mennyi ideig. Az hogy cukipofa, az nem jelent semmit, ha rögtön hozzád vágott volna valamit elzavarod, mielőtt még rádcuppanhatott volna.
2012. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem így kell szellemet idézni h tábla meg hasonlók akik ezt vallják soha nem léptek még kapcsolatba ilyen lényekkel, ez is egyfajta mágia (szellem megidézése=halottidéző mágia)nah ugye így már nem hangzik vmi jól!!!

Ne csinálj ilyet mert nem értesz hozzá.Szerintem semmit sem tudsz ezen dolgokról vagy ha mégis akkor azzal is tisztában kel lenned h milyen egy mágikus rituálé mert bizony úgy kelll megidézni egy elhunyt szellemet, és tudnod kell h miként kell egy ilyen rituálét lezárni.EZt itt leírom neked h sztem erről fogalmad sincs ha nem akarsz megőrölni hagyd a fenéne.Egyébként egy kevés köze van akeresztény mágiához eggyes papok is élnek ezzel bár az egyház hivatalos álláspontja szerint ilyen NINCS!!

2012. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Áttol függ h neked mi a szépen lezárt, de tudtommal eddig senkinek sem volt ebből problémája mivel ez nem szellem idézés hanem csak egy kapcsolatfelvétel, kommunikáció.


A többieknek pedig :

A tény hogy a szellemek léteznek , az már más ha valaki nem látott még soha szellemet vagy nem hajlandó beismerni magának az igazságot.

2012. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem kellene foglalkoznod,meg magaval a kerdessel sem.Sajnos tapasztalatbol irom h.NEM SZABAD.En sajnos megtettem,it azota is nagyon banok,es olyan borzalmakat eltunk at akkor,amit a legrosszabb ellensegemnek sem kivanok.Szellemet idezni bun.Sajnos mi nem azt a szellemet/ket vartuk,akit/ket kaptuk,es ezert szo szerint meglakoltunk:((5-en csinaltuk vegig,persze szinte egyikunk sem vette komolyan,de aztan jott a dobbenet,es a reszketes,,mert tulsagosan is sikerult a muvelet,es ennek lathato,sot erezheto kovetkezmenyei lettek.Elkuldeni nem tudtuk,vagyis mar annyira bepanikoltunk,h.hanyatt homlok menekultunk,azoktol a lenyektol,akik artottak nekunk.Ugyanis,mindannyionknak reggelre 40fokos laza lett,hetekig nem jottunk rendbe,es az orvos sem tudta,h.mi lehet a bajunk,persze mi nem arultuk el,h.mit tettunk.Nem mertuk,meg egymas kozott is tabuva valt a tema.Sajnos azota 14 ev telt el,es azota is vannak utohatasok.Sokaig viziok gyotortek,depresszio,almatlansag,hallucinaciok.Sokat javult a helyzet,de vegleg nem multak el:((Ugyhogy,megegyszer leirom soha,meg csak jatekbol se probald ki!!!!!!
2012. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szellemek?!?!Ftw egyértelműen nincsenek,(ezt már tudományosan is megcáfolták),aki elhiszi hogy vannak,az se normális :D
2012. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

rád ragasztják a megidézett lelket, hogy szórakoztasson és elvegye a kedvedet az ilyen hülyeségektől.

amúgy tudsz szellemet űzni? Előbb azt kell megtanulni hozzá okoskatörp!

2012. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szellemet ne, mivel nem biztos hogy az jön akit hívsz, sőt nem biztos hogy csak egy.

A másik pedig, bebizonyították a szellemek és a magasabb dimenziók túlvilág stb. létezését már nagyon rég:D

2012. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
ááh semmise.. csak annyi hogy valaki meghal vagy kinyírják vagy ijesmi.. de amúgy semmi komoly
2012. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Már legalább 10-12 alkalommal próbáltunk szellemet idézni, de semmi se történt. Jól alszom, nem vagyok soha ideges, nem rángatózom és beteg se voltam már vagy 6 éve, ismerősökkel se történt semmi. Nincs is értelme többször próbálkozni, nem is értem miért írják ennyien hogy veszélyes, még olyanok is akik soha nem próbálták...
2012. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!