Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Házilag alkímiai módszerekkel,...

Házilag alkímiai módszerekkel, hogyan állítható elő ARANY?

Figyelt kérdés

A háztartásnak egy kis aranyra lenne szüksége. Célom az hogy a szent Alkímiai módszerek alkalmazásával, aranyat állítsak elő !


Tudom, hogy sokan akik nem jártasak a témában csak a kémia könyveket ismerik, azt hiszik hogy ez nem lehetséges, de ki kell ábrándítsalak titeket. Igeneis lehet előállítani ! Csináltak már ilyet a középkorban, de akik rájöttek a csínyára-bínyára, azok megtartották maguknak a varázslatot. néhány ősi helyen le van írva. Biztosra veszem, hogy többen közületek ismerik a fortélyt. Írjátok meg. Te hogyan csinálod ? Lehet forssásokat is linkelni.


2012. jún. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Én barna anyagot tudok előállítani. Csak bezabálok, főleg jó zsíros kajákból, és voálá már ott is van az anyag a klotyóban.
2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:

...egy lókötő járta a falvakat, és árulta az aranycsinálás receptjét...jó drágán, és ebből jól meg is élt...luxusmódon...:)


...amikor vevőt talált, és az kifizette a recept árát, akkor halkan felhívta a figyelmét arra, hogy egyvalamitől rendkívüli módon óvakodjon aranycsinálás közben, mert ha nem óvakodik kellőképpen ettől, akkor nem fog a művelet sikerülni...


-mi az? - kérdi ilyenkor a "pali"


...hááát,... amíg az aranyat főzöd, még véletlenül sem gondolhatsz a piros majomra, mert akkor hiába minden!!


:)

2012. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Én itt bármilyen alkímiai módszerre gondolok ! Akár protonátmenettel járóra is. Tudom hogy ezt tagadják akik csak a kémiát ismerik, de ez nem egyszerű kémia. Ez ősi SZent Alkímia ! Ezt használták őseink is.
2012. jún. 8. 11:55
 14/54 anonim ***** válasza:

Csodálatos. És honnan tudtak őseink a protonról? És hogy állítottak elő elég energiát az atommaghoz való hozzáféréshez?

Mondom, ha te ismered a titkot, kérlek oszd meg velünk, vagy a világgal, ugyanis rettentő gazdag lehetsz vele.


De ha nem, add, hogy ez csak egy félresikerült trollkodás legyen...

2012. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, hogyan csinálták az Őseink. hogyan állítottak elő aranyat, nem itt kérdezném meg, nem gondolod ?


Micsoda értetlen emberek vanak.

2012. jún. 8. 12:33
 16/54 anonim ***** válasza:

"Igeneis lehet előállítani !"


Ezt te írtad. Namármost ha nem tudod, hogyan, akkor honnan veszed, hogy lehet? Nem lehet, hogy azért nem tudod, hogyan kell, mert nincs is mit tudni?

2012. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy már sikerült előállítani ilyet másoknak, mert a feljegyzések szerint ezek az emberek nagy jólétben éltek. Hát nem a lottón nyertek, ezt elhiheted !
2012. jún. 8. 12:55
 18/54 anonim ***** válasza:
Mutasd azokat a feljegyzéseket, kérlek.
2012. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim válasza:

Én tudom hogyan kell,általában szombaton az ebéd után szoktam sütni pár deka aranyat is hogy legyen miből a számlát befizetni.

Tehát én úgy szoktam hogy lereszelek 10 deka aranykarkötőt,elkeverem fél kiló liszttel,egy kis élesztővel és beleverek négy tojást és addig huzogatom benne a verőt amig ki nem keményedik a fehérje..

utána beteszem a sütöbe és pár óra múlva készen is van.Ja,pénteken csinálom és szombatra van készen mert mi szombaton sosem dolgozunk.

2012. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
Jézusom... xD Aki ismeri a titkot, miért árulná el pont neked? Azaz hogy az egész Világnak? :D Miből gondolod, hogy pont a GyK-án sikerült többeknek? Egyébként aligha valószínű, hogy a részecskegyorsításnak köze van ehhez. Mindazonáltal, ha sikerül elérned hogy egy közönséges elem atomszerkezetét az aranyénak megfelelővé alakítsd, nekem is megírhatod privátban a módszerét... :P xD
2012. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!