Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Házilag alkímiai módszerekkel,...

Házilag alkímiai módszerekkel, hogyan állítható elő ARANY?

Figyelt kérdés

A háztartásnak egy kis aranyra lenne szüksége. Célom az hogy a szent Alkímiai módszerek alkalmazásával, aranyat állítsak elő !


Tudom, hogy sokan akik nem jártasak a témában csak a kémia könyveket ismerik, azt hiszik hogy ez nem lehetséges, de ki kell ábrándítsalak titeket. Igeneis lehet előállítani ! Csináltak már ilyet a középkorban, de akik rájöttek a csínyára-bínyára, azok megtartották maguknak a varázslatot. néhány ősi helyen le van írva. Biztosra veszem, hogy többen közületek ismerik a fortélyt. Írjátok meg. Te hogyan csinálod ? Lehet forssásokat is linkelni.


2012. jún. 7. 18:09
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Had kérdezzek valamit? Mennyire lehet valaki degenerált, hogy egy ilyen kérdést feltegyen? Az ilyen embereket el kéne valahova zárni!...
2012. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Én tudom! De nem mondom el neked, mert legutóbb is majdnem rámküldtétek a NASA-t!

~.~

2012. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
Szükséged lesz hozzá a bölcsek kövére.
2014. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

Patanjali Jóga Szútráiban a III. fejezet 44. szútra foglalkozik a bhutajaya (természet feletti uralom) kérdésével.

Aki birtokolja ezt a Siddhit (képességet), az bármit létre tud hozni az anyagvilágban (természet).

Jézus is ismerte ennek a módját.

2018. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!