Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azok az emberek, akik a...

Azok az emberek, akik a tekintetükkel megfélemlítenek másokat, hogyan csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Valami energiát sugároznak a szemükön keresztül embertársaikra? Ismertek olyan férfit v. nőt akinek színte elviselhetetlen a tekintete, és ezt ki is használja?

2012. jún. 10. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fordítva van.

Vannak olyan emberek, akiket meg lehet félemlíteni tekintettel, de ezek ideggyenge, paranoiás, egyéb gondokkal küszködő emberek lehetnek.

Nem tudom elképzelni, hogy egy egészséges embert (felnőttet) csupán tekintettel meg lehetne félemlíteni.

Én legalábbis soha nem találkoztam ilyennel.

2012. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
2012. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, amit én tapasztaltam az pszichikailag átlag alatti emberekre hatott...Aki jó karban, toppon arra nem igazán, de a jelenség akkor is létezik...
2012. jún. 10. 15:53
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Minden embernek van egy kisugárzása, attól függően, hogy milyen ő jellemileg. És ez bizony érezhető. Simán érzed valakin, hogy kedves, vagy hogy gonosz. Van ilyen igen. Néhányat ismerek ebből a fajtából, és tényleg annyira negatív energiát sugároz, hogy szinte elviselhetetlen, gonosz a tekintete.(Na persze ezt ne valamiféle, fénycsóvák képében képzeld el.) Ja, és nem vagyok ideggyenge..... :)
2012. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az se mindegy h értelmezi az embertársad a felé nyújtott gesztust, nekem pl. sokan mondták már h milyen szép szemem van stb míg volt akit a frász kerülgetett a tekintetemtől, pedig elhiheted baromira nem vagyok rossz szándékú ember, szóval ennyit erről
2012. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Pszchopata elmebetegek.
2012. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nagyon csúnyán néznek a másikra, és közben azt mondják: "Kinyírlak és ez nem blöff."
2012. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kontaklencse'......na ok csak hulyultem'egyebkent a szem a lelek tukre.Bar az en szememez is mondtak mar h gyilkos, pedig a legynek sem artanek Am persze elgondolas szintjen szoktak lenni brutalis gondolataim, de csak akkor ha vki iszonyat aljas volt velem, es a revansot tervezem magamban.

Egyebkent megfelemlitheto egyen kell es manipulalasban jonak lenni.

A nagy bociszemek nem epp hasznosak erre a celra, szal mondhatni, azert genetikatol is fugg a dolog.; )

2012. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A szem elárulja a mögöttes gondolatokat, akár akarod akár nem. Ha valakinek erős, és félelmet keltő gondolatai vannak, és ezt kifejezésre is akarja juttatni, akkor a szeme félelmetessé válik. Akkor is megrettenhetsz egy ember pillantásától, ha az illető nem akar semmi rosszat ugyan, de az akarata elég erős, és ez tükröződik a szemeiben. Az ilyen embereknek szúrós és átható a pillantása. Régen ezekre gondolták hogy szemmel verés.
2012. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!