Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azok az emberek, akik a...

Azok az emberek, akik a tekintetükkel megfélemlítenek másokat, hogyan csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Valami energiát sugároznak a szemükön keresztül embertársaikra? Ismertek olyan férfit v. nőt akinek színte elviselhetetlen a tekintete, és ezt ki is használja?

2012. jún. 10. 15:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam:1 szúrós átható; 2 esetleg kék/zöld szem ami fagyos...És mi van ha ez párosul egy nagyon erős transzcendens aurával??...ilyet is láttam...nem viccelek...
2012. jún. 10. 18:32
 12/18 A kérdező kommentje:

nagyon csúnyán néznek a másikra, és közben azt mondják: "Kinyírlak és ez nem blöff."


Ez aválasz nem tartozik az ezotéria témájába.

Talán a profi boxhoz akartad írni Klitschko témában??..

2012. jún. 10. 18:34
 13/18 anonim ***** válasza:
Az aura hatása csak akkor érvényesül ha közel vagy az illetőhöz, de a szem hatása jóval túlnyúlik rajta, mindaddig amíg látod a szemét...jobban mondva amíg ő lát téged. Biztos volt már olyan érzésed hogy valaki a hátadat figyeli...és tényleg figyelte.
2012. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Furcsa dolog ez.

Rám már sokan mondták, hogy csúnyán nézek, talán haragszom?És ezt sokszor olyankor kérdezték, mikor épp teljesen nyugis voltam. észre sem vettem, hogy haragosan nézek.

2012. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 KMJ ***** válasza:
Az agresszív gondolatok is megtudnak nyugtatni... De attól még nagatív marad az illető. Azért nem tűnt föl neked, hogy negatív vagy, mert nem a környezetedhez való viszonyulásodat figyelted, hanem a benső nyugalmadat.
2012. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi energiát sugározni senkire, ha belé akarod fagyasztani a szót. Nekem már jött össze több esetben ez a "szemmel való megfélemlítés", a sikerem titka pedig szerintem csak annyi, hogy össze vannak nőve a szemöldökeim, ha meg dühös vagyok akkor emellett a szemeim is nagyon "izzanak", úgy tudok nézni a dühöm tárgyára, mintha ott helyben meg akarnám ölni. Valószínűleg az is sokat nyom a latba, hogy a "hétköznapokban" békés ember vagyok, így ha dühös leszek, akkor már valami nagy gond van.
2012. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran mondják, hogy ölni tudnék a tekintetemmel. Nem tudom, hogy csinálom, egyszerűen kiül az arcomra a megvetés meg az utálat. De amúgy minden érzelem meglátszik az arcomon és a szemeimen.

Nem igazán hasznos ez a csúnya nézés, legalábbis nekem még csak hátrányom származott belőle.

2012. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Amint mondtam különös energiákról van itt szó, ha izzik a szemed energiát sugárzol ki, nem feltétlenül a fizikai univerzumban megszokott energiát...
2012. jún. 12. 21:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!