Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy folytassam az idáig...

Requiem102 kérdése:

Hogy folytassam az idáig megtanult varázslatokat tovább fejleszteni? Mert eddig nagyon alacsony szinten vagyok- Továbbiak alul!?

Figyelt kérdés

(telekinézis, tárgy varázslás, energia gömb, mágnes gömb, csakráim-továbbfejlesztése, energia töltés-szívás, energia mozgatás táncolós módon, aura hatásai-klső, beléső, tűz-víz-levegő erők használata)

Tehát ezekben mindedjikben elértem az 2. szintet és megakadtam, először is azt tenném hozzá hogy fejleszteni akarom csak elég lassú, mert próbáltam már csak 1 erő-t fejleszteni de azt is megszívtam és a szivem tulpörgöt és szúr meg görcsöl eléggé veszélyes meg depresszió, gyilkoság vágy, harag stb.. alakult ki a sok rítus miat(napi minium folyamatos 8 óra gyakorlás) és ezért választottam azt hogy inkább szépen lassan fejlődök, de így egy csomó dolog előjött, amit felsoroltam és ezeket egyesével tudom csak fejleszteni, van időm, de esetleg valami fortélyt, vagy szakmai tanácsokat várnék, fejlődés és biztonságos gyakorlás témában, nem akarok bele esni a multkori hibámba,de szeretnék előre jutni, van erőm érzem hogy képes lehetek bármire. Esetleg az is jó lenne ha egy gyakorló partnert tudnék szerezni ebbe és együt nyomatnánk. Légyszíves segitsetek. köszönöm előre is. Eddigi elért számotevő sikerek: pénz varázslás,tárgy varázslás, mágikus gömb , védőpajzs, telekinézis mobil és egyéb iylen nehezetü tárgyak, erő mozgatás fizikálisan, tapadás megáltam a falon, egyesülés az univerzummal és még pár de azt nem sorolom fel. Szóval segitségeteket kérném tanulás , fejlődés szempontjából esetleg ha valaki akar velem gyakorolni annak örülnék! Köszönettel Requiem!



2012. jún. 15. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
O_o
2012. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem csodálkozom ha depressziós vagy, és halálvágyad van.

Szerintem a napi 8 órát, amit nem alvással vagy iskolával, munkával töltesz, használd inkább hasznosan, és ne áltudományokba vess hitet, és ne dobd sutba minden vágyad-álmod-valóságtudatod.

2012. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nem áltudomány, mondjuk mindenki azt gondol amit csak akar, rosszul írtam nem halál vágy, hanem gyilkolási ösztön, jah és a depressziót azt eltaláltad. De ezek kb 1-2 órás intervallumot képzenek 1 napban még annyit hogy nem járok suliba, nekem ez a munkám. Ezért is várok szakmai tanácsot.
2012. jún. 15. 11:58
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

jo uton haladsz, de ez meg keves...

kornyezetvaltozasra van most szukseged:

a Foldkozi-tengert kettevalasztva el kell setalnod Jerevanba es vissza, de visszafele hattal, ez majd felkeszit a tovabbiakra

2012. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Technikákra összpontosítani éppen ezért nem jó. Az azokat működtető elveket kellene megismerni. Ha az elvet ismered akkor a technikát is ismered ami abból ered.
2012. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"a Foldkozi-tengert kettevalasztva el kell setalnod Jerevanba es vissza, de visszafele hattal, ez majd felkeszit a tovabbiakra"


:D:D:D

2012. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
rejtelmesrengeteg : köszönöm szépen, ezt még nem tudtam, ez biztosan sokat fog változtatni a dolgokon !:)
2012. jún. 15. 12:16
 8/21 A kérdező kommentje:
Van úgy hogy néhány dolgonak az elvét is tudom, mindent tudok rólla ami a biztonságos gyakorlati sikerhez való, csak néha jön elő és várni kell sokat hogy ujra töltődjön az a dolog bennem, hogy megtudjam próbálni. Anélkül előhozni meg nem tudom , az már fájdalommal is jár. Akkor ezek szerint az ennyi időn belül tudom próbálgatni? -ez kb: van hogy 5 naponta 1x és van ugy hogy 2-3 naponta 3x-4x.
2012. jún. 15. 12:20
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez a munkád, és állandóan gyakorolsz, mivel keresed a kenyered?
2012. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Most melyik MMORPG-ről van szó?
2012. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!