Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg lehet, hogy Dobogókőn...

Tényleg lehet, hogy Dobogókőn van egy tér-idő kapu?

Figyelt kérdés
Egy olyan ismerősöm mondta, aki kiskora óta észleli a szellemeket, meg minden hasonló természetfeletti dolgot, ő vette észre, de nem sokat mondott róla...nagyon érdekelne.
2012. jún. 28. 01:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%
igen, vagy...ott jönnek-mennek a goauldok
2012. jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, van! Én is azon át érkeztem a 22. századi Kínából, mert olcsóbb, mint időgépet venni. Tudod, hogy gyengül az Ázsiai Unió pénze?? Ezért is jöttem, bár a prospektusban nem az volt, hogy a 21. század eleji Magyarországra jövök, itt még szarabb...
2012. jún. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
62%
Igen,van. Pasim a hatam mogott oda ment randizni,azota megtanult repulni.
2012. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A tudomány jelenlegi állása szerint nem létezik olyan, hogy "tér-idő kapu".
2012. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"ő vette észre, de nem sokat mondott róla"


Persze h nem mond róla sokat, mert hazudik. Nehogy elhidd már h szellemeket lát, meg időkaput..akkor miért nem használja, mindenhol jobb lenne mint a mai Mo.-n. Jövő héten meg már az ufókkal fog beszélgetni? Ugyan már.. hány évesek vagytok, 15?

Ha létezne tér-idő kapu egyáltalán, akkor ahhoz akkora energia kellene, h széttépné a Földet egyből. Feketelyukak közelében mért óriási energiamennyiség kellene h felszabaduljon egy tér-idő kapu működése közben. Nem h a barátod nem élte volna túl ha látta volna, de senki más sem. Kamu a köbön. Utaltasd be egy pszichiátriára, mert vmi nem stimmel nála.

2012. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
Az a gyerek kamuzik. Vagy gyerekkora óta hülye szegény.
2012. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs tér-idő kapu ott, de az kétségtelen hogy gyógyító hely.
2012. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nincs ott téridő kapu. Jövő héten mentem oda körülnézni de nem találtam semmit úgyhogy tegnap inkább hazajöttem. :P

De komolyan. Nem kell mindent elhinni amit mondanak :)

2012. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!