Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha már semmi más nem segít,...

Ha már semmi más nem segít, csináljak szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult, viharos kapcsolatom van egy fiúval, most sajna elváltunk egymástól.En nem tudok meglenni nélkule, hiányzik és sztem megoldható lenne a kapcsolatunk, csak jobban oda kéne fiygelnunk.Mért kéne elengednem, én így csak szenvednék, most is, más nem érdekel, legyek boldogtalan egész életembe? Mit tegyek? Légyszi csak normális válaszokat :)
2012. júl. 13. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmire nem mész vele,ha ő nem akar veled lenni,,mert aki boldogtalan,könyebben elhisz ilyen hülyeséget,ez ad egy kis reményt neki.
2012. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
engem a menyasszonyom hagyott el. Nagyon szeretem, de ha létezne is ilyen kötés, akkor se így akarnám visszaszerezni.
2012. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha semmi más nem segít, akkor add fel, mert azzal jobban jársz. A kötéstől maximum romlana a helyzet, mert egymás mellett lennétek, de ugyanez maradna a helyzet, mint most. Csak össze is lennétek zárva.
2012. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer mondta valaki: a szerelmi kötéssel visszahódított emberrel együtt élni olyan, mintha a kedvesünket formáló mechanikus bábúval élnénk együtt. Jó, hasonlít, de mégsem ő, mert nem szabad akaratából van velünk.


Almássy Félix

démon-kutató

2012. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor boldogtalanul fogom leélni az életem, szép kilátások...
2012. júl. 13. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak magadra gondolsz.... nem csodálom hogy elhagyott, nyílván nem bírt már elviselni téged ami jogos. Majd elfelejted, minden 14 éves átesik ezen.
2012. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
Kötést is csinálhatsz, de akár horgolhatsz is. Mindegy.
2012. júl. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? megpróbáltad a kötést?
2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogy.nem csináltam meg.
2013. márc. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!