Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen rejtályes igazság...

Milyen rejtályes igazság rejtőzik a Mátrixban, amit nem akar Isten hogy kitudódjon?

Figyelt kérdés

A mátrix című film második és harmadik része a mondanivalóban még mélyebre hatól és egészen érdekes filozófiai mélységeket léttat az emberrel, de vajon mit takarhat mindez ? Milyen mély mondanivaló rejlik a filmben melyről Isten nem akarja hogy az ember tudjon, hiszen a sors többször is közbeszólt és megpróbálta megakadályozni a film megszületését.


[link]


2012. júl. 25. 03:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A Mátrix sem veszélytelen.. Olyan információkat rejtettek el benne, amik a tudatalattira hatnak. Nagyon szeretem a filmet, rengetegszer láttam, de mostanában gondolkodóba estem.


Az Olimpia logóján sem értem, hogy tehették ennyire egyértelművé Ziont.. Ámde a filmben is Zion városában (Sion földjén?) élnek..


A 9/11-es dátumot is elrejtették benne, Neo útlevelén:

[link]


Ha jól emlékszem, a filmet '99 nagypéntekén mutatták be, ami tutira nem véletlen. Nem ismerem Wachowskiékat, nem tudom, hogy foglalkoznak-e ilyen-olyan mágiával, mindenesetre a film átment Hollywood szűrőjén, ami egyetlen dolgot jelenthet: a film megfelel az aktuálisan elvárt tudatmanipulációs szabványnak. Gondolom, a sok pénz ellenében nem volt gond, ha ide-oda betoldottak ezt-azt..


Nagyon szeretem, nagyon-nagyon jó film, furcsa most más szemszögből megvizsgálni a történetet. Hihetetlen filozófiai mélységeket tár fel. A trilógián túl is érdemes lenne tovább gondolni.

2012. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Won ***** válasza:
Ezek érdekesek! Lehet most újra megnézem a filmet.
2012. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes. Most én is kedvet kaptam a filmhez.
2012. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

-Ki van a demiurge-gal szemben?


-Satan-Lucifer és barátai, sötét istenek. <jók ők? az ember mellett vannak vagy ellene?


-a Demiurge milyen?


31/33: nagyon jó a hozzászólásod!


virtuális világot élünk? kollektíven teremtjük? vagy kollektíven teremtetik velünk?

2012. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#34 kollektíven teremtetik velünk..


Erős a gyanúm, hogy a 2012.12.21-et sem véletlenül tolják ennyire..


#31 voltam.

2012. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

a saját elb@szott valóságunkat kollektíven teremtjük, kívülről (egy szűk kisebbség által) irányított birkaként


hangold a csorda gondolatait egy irányba (kollektív ékágra/egyhegyűség)

és megteremtenek neked bármilyen valóságot

(az általunk megalkotott virtuális téren belül)


mert ez a virtuális tér, ez a ksétra, ez a tudatmező így működik


apropó! Mátrix! Zionba kik jutnak? a Zionisták? Zion a zionistáké?

kik vannak ott? beavatottak? akik megértik ,hogy a mátrixot nem lehet elhagyni?

2012. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

foglyulejtett lelkek vagyunk???????????


(Zionból kontrollálják a mátrixot? )

2012. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!