Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tegyek? Bele másszak...

Mit tegyek? Bele másszak ennek a szektának az ügyeibe?

Figyelt kérdés

3 nappal ezeleőtt fáradtan érkezek haza a munkából , elém szalad a falu postása hogy jöjjek gyorsan a felesége rosszul van . Futok fáradtan a postás házába és látom hogy a nő ki van kötözve az ágyhoz és rángatózik és valami latin szöveget ordibál . Nem tudtam én sem mit tenni a postás nagyon megrémült ezért hívott be engem . Megpróbáltam megnyugtatni a nőt de semmi értelme nem volt , vagy fél óráig rázkódott aztán szépen fokozatosan lenyugodott . A postás megkért senkinek se beszéljek erről . Eddig senkinek sem mondtam de olyan szóbeszédeket hallottam hogy a postás macskákat lop és megöli őket majd elássa . Valamiféle szektába járnak állítólag , ami az ezotériával kapcsolatos . Én mindvégig szkeptikus voltam de ahogy láttam hogy a nő szenved elkezdtem nyomozgatni . A falu pletykás asszonya mindenkit megfigyel mindenkiről tud mindent ezért elmentem hozzá hogy mit tud ezekről az emberekről , ő mondta macskás és a szektás történetet . Állítólag minden héten csütörtökön Felszállnak a vonatra és Zalaegerszegre mennek , ott van állítólag valami szekta . A tegnapi nap csütörtök volt mivel iszonyat kíváncsi voltam ezért követtem a Psotsát és feleségét . Egy lepukkant raktár épülethez mentek ( szerencsére nem vették észre hogy követem őket azt hitték biztos én is szekta tag vagyok ) . Valami titkos jelszó kellett a belépéshez , szerencsére le tudtam fülelni az előttem menőt így könnyen bemehettem . Hihetetlen volt amit láttam 3 ember volt kifeszítve egy asztalon (még éltek akkor mikor oda értem )

, majd a szekta főnök ( szerintem az volt ) valami imát mondott a sátánnak és a nekem bal oldaról lévő hölgy elkezdett rázkódni habzani a szája vérezni az orra vér jött a száján és meghalt és ezt megismételte még 2X a másik 2 emberen . Nagyon megijedtem hívni akartam a rendőrséget de attól félek hogy a holtestek eltűntek és hülyének néznének a rendőrök . De most nem ezen van a hangsúly hanem azon hogy ezután mi történt , szerintem volt vagy 20-30 macska ott és mindegyiket puszta kézzel megölték és az ő elmondásuk szerint a sátánnak ajánlották föl . Majd mikor vége lett az áldozatok fölajánlásának elmondta hogy kik kapták meg a halál pecsétet és hogy jövőhéten kik fognak meghalni , a nevek között ott volt a postás felesége . Majd elmondta szekta vezető hogy most kiválaszt 3 embert akik a jövőhét utáni héten lesznek az áldozatok , és pechemre kiválasztott engem is és valami jelet bele égettek a nyakamba elviselhetetlen volt a fájdalom . Most nagyon félek nem akarom hogy én is úgy rángatózzak a jel hatására mint a postás nő . Elmentem ma a postáshoz és megmutattam a jelet ezután a postás elképesztő dolgokat mondott : Ez a szekta a Sátán szektája nevet viseli , Magyarországon és a világ más részein is vannak hívei a szektának . Én bele születtem ebbe a szektába ahogy a feleségem is , anyám és apám szekta tagok voltak mikor már megszülettem , minden újszülött gyerek beavató szertartásokon vesz részt ami miatt foglya tudni majd a szekta vezető ( ő a sátán fő szolgájának nevezte) föláldozni a Sátán. Én nem tudom hogy mit okozhat a jel egy olyan emberen aki nem vett részt a szertartásokban de megnézem neked a könyvben .(vártam vagy fél órát majd jön a postás vissza ) A jel azokon akik ne mvettek részt a beavató szertartásokon nem okozhat semmilyen elváltozást és nem képes a szekta vezető sem föláldozni a Sátánnak ezt a személyt . Nagyon megnyugodtam . De kérdezősködtem még a szektárol legfőbb kérdésem az volt hogy a feleségét nem félti-e ? Ekkor nagyon bánatos arca volt és sírt . Elmondta a szekta vezető véletlen szerűen válassza ki az áldozatokat és aki ellen szegül azt megölik aki meg nem azt is . Megkérdeztem hogy nem -e tudnak valahogy ki lépni a szektából erre azt mondta hogy rengetegen vannak akik beleszülettek de aki nem engedelmeskedik a szekta vezetőnek az halott , tehát sokan ki akarnak lépni ade a bevezető szertartások miatt a szekta vezető csupán a gondolatával megtudja ölni az embert . De akkor minek van szükség a jelre kérdeztem ? Erre azt mondta hogy a jel miatt tudja a sátán hogy ezt az életet neki áldoztuk fel . De ha nem is akar szekta tag lenni akkor miért ássa el a macskákat kérdeztem megint . Erre ő azt mondta hogy a szekta vezető különböző jeleket pecsételtet belénk és ha nem tesszük azt amit mond a jel megöl minket és a pokolba szenvedni fogunk . Minden igaz amit mondok mondta a postás . Egy módon tudnál segíteni ha megölöd a szekta vezetőt , te nem vagy szekta tag ezért te megtudod ölni a vezetőt . Azt kérte hogy gondolkozzam el ezen csütörtökig van idő , azt kérte ha nem érte legalább a feleség-ért tegyem meg mit tegyek ? Azt mondta hogy egy szentelt vízbe mártott keresztet kell a szívéhez érinteni ettől a lelke a sátánhoz szál de a teste megmenekül és a testében egy új tudat egy új ember fog megszületni mit tegyek ? Elmondta számos ilyen szekta van a világon tehát ne moldanák meg ezzel mindent de a feleségén tudnák segíteni mit tegyek ?


2012. júl. 27. 17:08
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Én értek hozzá. Két dolgot tudok ajánlani:


[link]


[link]

2012. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
93%

ez volt a reakcióm mikor olvastam ezt a sz@rt:

http://www.youtube.com/watch?v=5X1VIyZe3Ws

2012. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
jogos a félelmed hogy hülyének néznek
2012. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Szedd össze magad Bendegúz,keresd elő a határból a piócás embert,mert rögvest elpusztulok!

2012. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Antimod ***** válasza:
100%
Elhinni ugye azért nem kell?
2012. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hogy most ezt komolyan írtad, vagy csak a kreativitásodat éled ki, de jó regényalap lenne belőle.

Ha az első, akkor fordulj rendőrséghez! Vannak emberek, akik tévképzetektől szenvednek (szomszédom azt hitte, hogy a ő egy szovjet kém, és az amerikaiak kémkednek utána. Széttörte a tévét mert azt hitte hogy kamera van bene, stb.).

2012. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Én is hülyének néznék egy ilyen embert de ha majd ti is megtapasztaltok egy ilyen félelmetes dolgot ti sem fogtok rajta nevetni várom az értelmes tanácsokat , válaszokat !
2012. júl. 27. 18:29
 8/53 anonim ***** válasza:
84%
-,-'
2012. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
90%
azt mondja az előző, hogy vegyél egy félfülű baglyot
2012. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces vagy... inkább tanulj meg helyesen írni.
2012. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!