Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? (nem tudom hogyan. )

Figyelt kérdés
Aki volt már szeretõje pasinak,az hogy tudott kimászni a titkos kapcsolatból?Szeretnék véget vetni ennek a dolognak,de gyenge vagyok nem tudok sokáig offban maradni,õ pedig kihasznállja hogy tudja mennyire odavagyok érte.Nagyon össze vagyok kavarodva,.....annyira ördögi kör,hogy azt hiszem beveszek eggy halom gyógyszert,nem az bánt amit tettem,hanem az hogy igy is magányra vagyok ítélve.Ha lehet haggyátok most azt hogy megérdemlem hogy így érzem magam stb,....ezek nélkûl is teljesen életuntnak érzem magam.
2012. júl. 20. 18:43
 1/3 anonim válasza:
Mond meg neki hogy vége ! És hogy fogadja el !
2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek. Ne vedd fel a telefont, ne válaszolj az üzenetekre, ne engedd be a lakásba se. Pokoli nehéz, de csak ez az egy út van..
2012. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben voltam....egyik este szex utan nem volt bujas meg egyebek....felultem es kimondtam, hogy te jobbra en balra. Lesett hogy miert. Nem mondtam semmit, eljottem. Hivogatott napokig de nem beszeltem vele. Elgondolkoztam azon, hogyan er kevesebb fajdalom. Ha most kilepek es majd elmulik, vagy ha porgok az ordogi korrel aztan majd csak kiesek belole. Persze mindketto rossz, a kisebbik rosszat konnyebben elviseled.
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!