Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha a Sátánizmust a Katolikus...

Ha a Sátánizmust a Katolikus vallással keverjük, még jobb lesz az eredmény? Lehet ezt?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem hogy a Státánista vallásúak és a Római katolikus vallásúak között némi ellentét feszül és nem használják egymás vallását, de most kellemesen csalatkoznom kellett.


István Jós az EZO TV-n sátánista szövegek és rituálék közben Jézus nevében végzi a csodatetteit.


http://www.youtube.com/watch?v=XYQTwrsjHnM&feature=related


Érdemes végignézni, ha mégsem akarod a 4-percnél mondja hogy Jézus nevében, miután a sátánista imával végzett.


2012. júl. 31. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Az nem sátánista ima volt, hanem egy nagy kamu, halandzsa nyelven beszélt a homokos kinézetű fickó.


2. Jézus minden hasonlót tiltott, ezért az ő nevében biztosan nem lehet ilyen baromságot csinálni, úgysem fog hatni semmit.

2012. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Won ***** válasza:

Kedves Veronika!!!


Nem lesz jobb eredmény!!! Ütik egymást! 1+(-1)=0

Megnéztem, nem sátánista szöveg(szerintem)...KAMU


Won

2012. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sátánistának nevezhető szervezetek, amelyek korai gnosztikus forrásokat és apokrif biblikus hagyományokat is felhasználnak, tehát több közük van a keresztény gnosztikusokhoz és a kabbalistákhoz, mint a Sátán nevében mindent magukra aggató senkiháziakhoz. De az ilyen embereket nyilván nem az Ezo TV-nek nevezett nevetségesen primitív pénzszivattyún fogod megtalálni. :)
2012. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiába nevezed ki az Ordas Farkast a Piroska és a Farkas főszereplőjének, attól még ugyanúgy mese marad.
2012. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden mesének van valóságalapja, még ha csak szimbolikusan is. Az ókori eredetmondák is nagyrészt megegyeznek a modern fizika ősrobbanás-elméletével és az univerzum fejlődésével, de ezek a történetek mindig a korszellemhez voltak igazítva.
2012. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ahogy az emberek manapság látják a Sátánizmust, annak az eredménye hogy az Egyház ilyennek állította be. Lényegében a saját nézeteiket keverték a Sátánizmussal.
2012. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem,mert a Katolikus vallásban a sátán a rossz,a sátánistában pedig ő az isten!
2012. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így is van! Kellemeset a hasznossal! :)
2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zsizsik666 ***** válasza:
Személyes véleményem szerint a katolikus vallást bármivel is keverjük, jobb lehet csak, mint volt.
2012. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jézus, isten ki az? Én ezeket nem ismerem.
2012. nov. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!