Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szemüveg nehezíti az aura...

A szemüveg nehezíti az aura látást? én úgy vettem észre h könnyebben látom nélküle. Elég gyenge szemüvegem van, ha számít, látok a nélkül is

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
2012. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
35%
Pont azért kell neked szemüveg, mert nélküle minden hülyeséget látsz :DDD Pl. foltokat az emberek körül. Inkább hordjad, és akkor nem lesz baj a látásoddal. Az aurákat meg hagyd meg Harry Potternek, meg a cigány jósnőnek a plázában...
2012. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, ha pluszos az aurát, látod, ha mínuszos akkor meg az asztráltestet. Korunkban egy karmikus paradigmaváltásra van szükség, hogy az asztráltesteink egy új a neonirvána határmezsgéjén lavírozó plejadikus csakra harmóniában örök társra lelhessenek.
2012. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

utolsó:


_

( ((

\ =\

__\_ `-\

(____))( \----

(____)) _

(____))

(____))____/----

2012. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fizikai szemeddel csak a fizikai aurát láthatod. Ha képes lennél a többi réteget is látni, ott nem sok vizet zavar a szemüveg.
2012. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha már látod az aura alsóbb rétegeit, akkor biztos jártas vagy a témákban, gyógyítsd meg a fizikai szemedet, mert úgy a tökéletes. A fizikai szem és a harmadik szem együttes használatával látod az aurát. Vagy csukd be a szemed nézz a harmadik szemedre és úgy is látni fogod, sőt tisztában is, de ehhez nyitva kell lennie teljesen a 3. szemnek. A vizualizációs gyakorlatok rontják a szemet, tehát amit nézni kell sokáig.
2012. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát.. mondjuk télleg csak aki közelebb van, akit jól látok, annak látok az aurályát.. de arra még nem jöttem rá h h kell a 3. szemet kinyitni és becsukni XD
2012. szept. 7. 20:41
 8/11 Smartguy86 ***** válasza:
54%
Úgy! Aurályát :DD Ennyi ésszel nem is csodálkozom, hogy látsz dolgokat...
2012. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Igen, amíg az embernek nagyon gyenge ez a képessége, addig zavaró lehet a szemüveg, de működnie kéne azon keresztül is. Próbáld meg teljesen fekete háttér előtt, úgy könnyebb.


A harmadik szemet meg nem nyitjuk meg csukjuk - az egy chakra, vagyis egy energiaközpont. Ha nem lenne "nyitva", akkor halott lennél, mert nem tudna az energia átáramolni. Minél "nyitottabb" és tisztább egy chakra, annál jobban funkcionál. Meditációs és energetikai gyakorlatokkal (pl.: taiqi[tai-chi], qigong[chi-kung], stb.) valamint energatikai kezeléssel (**, reiki, qigong, stb.) lehet tisztítani. Viszont a "tágulása" a spirituális fejlődés során lezajló folyamat, erővel megpróbálni nagyon káros.



Üdvözlettel,

Ezalor



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Smartguy86 ***** válasza:

Tisztelt Ezalor!


Egy kérdést megenged nekem, ha már ilyen nagy szakértő?


Mi értelme? Mi előnye származik abból egy embernek, hogy aurát lát? Ha ugyan láthat bárki is? Látom. Oké. De minek? Jobb lesz nekem attól? Jobb lesz másnak attól?

2012. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!