Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen személyes felfedezésre...

Milyen személyes felfedezésre tettél szert Önnmagad a mágia & okkultizmus területén?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen új dologra jöttél rá magad, pl újfajta varázsige vagy dimenziókapu újfajta megnyitása vagy bezárása. Bármi.
2012. szept. 10. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz te? Varázsige meg dimenziókapu :D
2012. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet asztrállények fajai is.
2012. szept. 10. 22:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmilyenre, Coffos, semmilyenre. Nekem a régi jó varázsigék a hókusz-pókusz meg az abrakadabra prímán beváltak, minek kéne újítanom? Épp elég nekem a régi kiskaput, meg a nagykaput naponta nyitogatni, francnak kell még ilyen újfajta dimenzió is. Bármi meg pláne nem.
2012. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én sok mindenre rájöttem.Bp egyik tere(nem mondom meg,melyik) tele van dimenziókapukkal,azon át járkálnak a hajléktalanok egy másik világba.Egyszer én is ki akartam próbálni,hogy bebújok négykézláb egy hirdetőtábla alá,de túl sokan voltak és féltem,hogy hülyének néznek.
2012. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
felnyitottam a harmadik szemem, azóta mindent megérzek. de tényleg! jelenleg a halottlátást tanulom. szkeptikusok! azért, mert nektek nincsenek ilyen képességeitek még nem kell a magasabb spirituális dimenziókat ismerőket hülyének nézni.
2012. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hű, de jó lenne, ha én mindent megéreznék! Már biztos nem ezt olvasgatnám. De mikor belenézek a tükörbe, nem látok semmit, csak egy loút.
2012. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ma 22:34 Köszönöm hozzászólásodat ! Kb ilyen hasznos válaszokra gondoltam.
2012. szept. 10. 22:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Látnok vagyok,ti meg nem!Szuper képességeim is vannak,nektek meg nincsen!
2012. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Újabb fantasztikus troll-kérdés Kis Coffostól. Ne akadjatok ki rajta, kéretik nem komolyan venni!


1/10

2012. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A pogácsa finom.
2012. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!