Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vajon a jövőbe látok?

Vajon a jövőbe látok?

Figyelt kérdés
Sokszor van 'deja vu'-m, de mindig rájövök,hogy ez nem csak az, hanem már tényleg átéltem. Egy idő utána oda figyeltem és már megtudtam mondani, hogy mi fog történni a következő másodpercekben, és tisztán emlékeztem hogy már megtörtént. segítsetek vagy mondjátok meg hogy mi ez az egész légyszi.. értelmes válaszokat kérek,a 'bolond vagy, menj el orvoshoz' stb.-re nem vagyok kíváncsi, és nem értek el vele sokat, szóval ne fárasszátok magatokat:)
2012. szept. 10. 22:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Jó magam is elég gyakran tapasztalok ilyesmit, de vannak más "furcsaságaim" is, amit inkább itt nem írok meg, mert a végén még elkönyvelnek bolondnak.. :)
2012. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztalom elég gyakran, de nem kifejezetten rossz, érzés főleg, akkor amikor csak részletekre emlékszel vissza, és tudod, hogy van még valami ami nagyon fontos, de sehogy nem tudod előidézni. Egyébként én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az álmaimra emlékszem, szerintem nálad is ez van, csak nem tudod, hogy konkrétan egy álomról van szó. Viszont észrevettem, hogy ezek az álmok megszaporodnak, ha nagyon stresszelek, és állandóan azon jár az agyam, hogy vajon mi lesz, hogy kerülhetnék el bizonyos dolgokat.
2012. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de nem kifejezetten rossz, érzés = de nem kifejezetten jó érzés
2012. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha így is van, nem vagy egyedül ezzel :) Én megírni szoktam a jövőt, néha egyszerűen félek nekiállni, de nem bírok leállni vele... egyszerűen sodor magával az egész, én pedig csak lenyomom a megfelelő billentyűket, amik szavakként végzik... De néha tényleg félelmetes, és már ott tartok, hogy nem csak a körülöttem levők, hanem a magam történetének is egyre több részletét írom le szinte szóról szóra, hónapokkal (átlag. fél évvel) előre, és nem azt, én mit tennék, hanem magukat a körülményeket, és csak akkor jövök rá, hogy már írtam erről, mikor nyakig benne vagyok... Szóval megértelek :)
2012. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is gyakran szokott történni, de nem tulajdonítok neki nagy figyelmet.

Ez csak előrelátás.

2012. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is megesett már ilyen intuitív jelenség. Aki ezért 'menjorvoshoz'-ozik, inkább az menjen. Az emberi elme működésének nagyon kis hányadát ismerjük. A tudatalattink sokmindenre képes, amit nem is hinnénk. Én is voltam már úgy, hogy megéreztem, előre láttam bizonyos dolgokat. Jót is és rosszat is. De egy jó ideje nem tapasztalok ilyet.

Én azt gondolom, hogyha valakinek van efféle képessége, akkor nagyszerűen ki lehetne, sőt ki is kellene használni pl nagyon rossz dolgok elkerülésére. Mondjuk indulnál autóval és megérzed, hogy baleset ér. (Mivel a jövő még nem a múlt, így módodban áll módosítani.) Akkor nem indulsz el, vagy nem arra mész, vagy legalább fokozottan óvatosabb vagy. Így elkerülheted a bajt. Vagy ha - tudom hülyeség - de ha rá tudnál érezni mondjuk a lottószámokra, vagy a lóverseny befutó lovára, vagy egy roulette asztalon a nyerő számra, akkor hadd ne mondjam, hogy mekkora eszköz van a kezedben. És az én olvasatomban a szerencse és a nyerés nem negatív dolog, hiszen a lottót és társait pont ezért hozták létre, ha nem te, akkor más nyerne.


Próbáld meg tudatosan fejleszteni a képességedet, ha rossz előérzeteid vannak, akkor gondolkodj, miként léphetsz előre, hogy a rosszat elkerüld. Ez a képesség, megfelelő fejlesztés és tudatosság mellett nagy ajándék.

2012. szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez deja vu. Nekem is sokszor van.
2012. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
velem is sokszor történik ilyen..D én néha álmodok valamit és tényleg pontosan ugyan úgy történik minden
2012. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!